Michael Buble w Polsce 2019 - BILETY, MIEJSCE, DATA, PIOSENKI

2018-11-18 18:42 rw
Michael Buble w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, PIOSENKI
Autor: Warner Music Poland

Michael Buble wraca do Polski! Gdzie i kiedy koncert gwiazdy światowej sceny muzycznej? Jakie piosenki wykona na żywo? Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl!

Michael Buble w Polsce 2019! Bilety, data, miejsce i piosenki to najważniejsze informacje, które podrzucamy w tym miejscu! Słynny kanadyjski wokalista dwukrotnie wystąpi w naszym kraju. Wszystko w ramach promocji albumu Love, który w sprzedaży pojawił się 16 listopada 2018. Warto wspomnieć, że Bubble tego samego dnia zdobył wyjątkowe wyróżnienie - gwiazdę na hollywoodzkiej Alei Sław!

Michael Buble w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

W lipcu tego roku zdobywca czterech nagród Grammy wystąpił w Dublinie i Londynie. W lutym rozpocznie się amerykańska część jego trasy koncertowej, zaś jesienią zawita do Europy, by zaśpiewać m.in. w Polsce – i to aż dwukrotnie! Michael Bublé ma na koncie pięć wyprzedanych światowych tras; przedsmak tego, co czeka fanów podczas nadchodzącego tournée, Michael dał na koncercie dla 150 tysięcy ludzi, który odbył się na początku października w Sydney. - Ten facet trzyma publiczność w garści. Jego głos absolutnie zapanował nad całym stadionem – napisał w recenzji dziennikarz Sydney Morning Herald.

Polskich fanów Michaela Bublé czeka zatem 10 miesięcy niecierpliwego oczekiwania na koncerty w Atlas Arenie w Łodzi (19.09) i Tauron Arenie w Krakowie (20.09).

Michael Buble w Polsce 2019 - BILETY

Bilety na te wyjątkowe wydarzenia muzyczne już od 21 listopada będą dostępne dla członków oficjalnego fanklubu artysty. Otwarta sprzedaż, za pośrednictwem serwisu eventim.pl, rozpocznie się w piątek, 23 listopada, o godz. 10:00. Organizatorami polskich koncertów Michaela Bublé są Barracuda Music i DM Agency.

Michael Buble w Polsce 2019 - piosenki

Co zaśpiewa Michael Buble w Polsce? Na pewno swoje największe hity, ale również kawałki, które pojawiły się na płycie Love. To najbardziej romantyczna płyta w dorobku Michaela! Za produkcję odpowiedzialny jest David Foster, Jochem van der Saag oraz sam Michael Bublé. To zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdują się klasyki muzyki popularnej, takie jak utwór Rogersa & Harta - My Funny Valentine, When You're Smiling, Such A Night czy La Vie En Rose w wysmakowanych aranżacjach i niepowtarzalnej interpretacji Bublé. Są tam również premierowe kompozycje, wśród których szczególne miejsce zajmuje utwór napisany przez Michaela Forever Now opowiadająca o bezwarunkowej miłości. Jak komentuje sam Michael Bublé:

Ostatnio całkowicie zmieniło się moje postrzeganie świata. Myślałem, że nie powrócę już do muzyki. Chciałem spędzać cały mój czas z żoną i dziećmi. Nauczyłem się wtedy, jak bardzo ważne są miłość i człowieczeństwo. Powoli zrozumiałem gdzie leżą moje życiowe priorytet, i poczułem zobowiązanie do wyrażenia uczuć i lekcji, których w tym czasie się nauczyłem. Czy jestem narratorem, obserwatorem, głównym bohaterem, marzycielem, czy facetem ze złamanym sercem w barze, mam do opowiedzenia jakieś historie. I one wszystkie są w tych piosenkach. Tak wiele dobrego spotkało mnie w życiu, w tym dar, że mogę nagrywać piosenki, których będą słuchać kolejne pokolenia. Traktuję tę odpowiedzialność bardzo poważnie. Zależało mi, aby na ten album stworzyć krótkie, filmowe wręcz historie dla każdego utworu. I jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć.

Najnowsze