Messenger nie działa 25.02.2021. Brak polskich znaków i łączenie z internetem [AWARIA]

Messenger nie działa 25.02.2021. Łączenie z internetem nie działa [AWARIA]
Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Messenger nie działa 25.02.2021. Łączenie z internetem nie działa [AWARIA]

Messenger 2021 nie działa. Awaria komunikatora 25.02.2021 dotknęła użytkowników z całego świata. Co takiego się stało? Dlaczego Messsenger nie działa?

Messenger nie działa 25.02.2021 - co się stało i do kiedy awaria? Użytkownicy późnym popołudniem zauważyli, że Messenger nie działa tak jak powinien. Połączenie komunikatora z internetem nie działa, a wiadomości dochodzą z dużym opóźnieniem albo po prostu znikają. Awaria Messengera 25 lutego to również brak polskich znaków. Zamiast nich pojawiają się dwa znaki zapytania. Dlaczego Messenger nie działa? Administratorzy regularnie sprawdzają nowe rozwiązania, które wymagają często resetowania serwerów. Na tę chwilę jednak ciężko mówić o przyczynach awarii. 

Krystian Ochman wrócił z mocnym przekazem! Teledysk Wielkie Tytuły przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Messenger AWARIA 25.02.2021 - nie działa

Awaria Messengera 25.02.2021 nastąpiła tuż przed godziną 17:00. Na Twitterze momentalnie pojawiło się mnóstwo zgłoszeń, że coś złego dzieje się z popularnym komunikatorem. Niektórzy narzekają również na działanie całego serwisu Facebook i Instagram. O tym, że Messenger nie działa 25 lutego piszą również użytkownicy innych państw. Pojawiają się zgłoszenia z Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, czy nawet Stanów Zjednoczonych i Brazylii! Mamy więc do czynienia z globalnym problemem. 

Według serwisu DownDetector, który śledzi problemy z usługami internetowymi na podstawie raportów z mediów społecznościowych, w Polsce o 16:51 awarię zgłosiło blisko 6700 osób. Piętnaście minut później kolejnych 6100.

Messenger nie działa 25.02.2021 - co się stało?

Setki tysięcy osób korzystających z Messengera było sfrustrowanych, gdy nie można było wysłać wiadomości. Użytkownicy nie mogą się komunikować ze znajomymi, rodziną, czy chociażby odbierać rozmów wideo lub wysyłać zdjęć. Ponowna próba zalogowania się do komunikatora skutkowała, że zamiast okna czatu i rozmowy pojawiało się puste pole. Na tę chwilę nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Też macie problem? Dajcie znać w sondzie poniżej.

Messenger AWARIA 25.02.2021 - reakcje

Awaria Messengera 25 lutego 2021 oburzyła internautów. Drugi raz w ciągu trzech miesięcy najbardziej na Twitterze trendował hasztag #messengerisoverparty, który w krótkim momencie zebrał ponad 10 tysięcy wysłanych wiadomości. Oto niektóre z reakcji polskich użytkowników Messengera:

Najnowsze