Męskie Granie 2019 - piosenki i covery. Co znajdzie się na płycie?

2019-08-13 16:43 A.D.
Męskie Granie 2019
Autor: screen YouTube/MeskieGranie

Męskie Granie to niezwykły cykl koncertów, który przygotowywany jest każdego roku. Szczęśliwi posiadacze biletów będą mogli udać się na imprezy, odbywające się kolejno w największych miastach Polski. Trasę zakończy wielki finał w Żywcu. Jakie piosenki w tym roku można usłyszeć podczas koncertów? Które z nich znajdą się na płycie?

Już po raz 10 możemy cieszyć się trasą koncertową, płytą i oczywiście singlem promującym Męskie Granie. Cykl wakacyjnych imprez przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią mocne, alternatywne brzmienia. Ze sceny usłyszeć będzie można między innymi tegoroczny singiel - Sobie i wam, który jest oficjalnym hymnem tego roku. Z pewnością znajdzie się on na płycie, która będzie zapisem najlepszych i najciekawszych występów. Na Męskim Graniu 2019 nie mogło zabraknąć oczywiście coverów w wykonaniu gwiazd muzyki. 

Zobacz też: Męskie Granie Orkiestra - piosenka w stylu Biebera, Twenty One Pilots i innych!

Męskie granie 2019 - jakie utwory usłyszmy? 

Gwiazdy zaśpiewają nie tylko swoje własne przeboje. Na koncertach usłyszeć możemy również znane covery. Wśród nich jest między innymi piosenka z repertuaru Sztywny Pal Azji - Wieża Radości, Wieża samotności. Wykonuje ją jednak Kasia Nosowska. Wokalistka śpiewa również nowocześnie zaaranżowany hit Sing Sing Maryli Rodowicz. Igo, wykonuje utwóry Wspomnienie Czesława Niemena i Długość Dźwięku Samotności zespołu Myslovitz wspólnie z Darią Zawiałow. Krzysztof Zalewski sięgnął do repertuaru Lao Che i zastąpił we Wrocławiu Spiętego w utworze Wojenka. Organek podczas tego samego koncertu wykonał Wolność Chłopców z Placu Broni. Niespodzianek czeka nas jednak z pewnością jeszcze więcej! Najpewniej większość utworów pojawi się na płycie upamiętniającej wydarzenie.

Najnowsze