Meggie i jej wezwanie do wszystkich sióstr! Raperka debiutuje z mocnym uderzeniem

i

Autor: puulovver Meggie i jej wezwanie do wszystkich sióstr! Raperka debiutuje z mocnym uderzeniem

Meggie i jej wezwanie do wszystkich sióstr! Raperka debiutuje z mocnym uderzeniem

2022-11-25 11:30

Kobiecy rap w ostatnich latach nabiera w Polsce na sile – sukcesy takich artystek jak Young Leosia czy Dziarma pokazały innym, początkującym raperkom, że warto walczyć o swoje i nie poddawać się w nagrywaniu – wygląda na to, że skutecznie. Do wielu nowych i ciekawych ksywek dołączyła dziś Meggie, podpisując kontrakt z Def Jam Recordings Poland.25 listopada 2022 pojawił się jej pierwszy solowy utwór. Poznajcie bujający numer pt. Siostro.

Siostro to solowy numer na bicie producenta Newlight$, będący jednocześnie womanpoweringowym statementem ze strony Meggie, która stawia się w roli tytułowej Siostry każdej dziewczyny na świecie, broniąc ich praw do wolności własnego zdania, wolności wyboru i pokazując przysłowiowy środkowy palec światu zdominowanego przez mężczyzn.

Meggie - kim jest? 

Meggie to polsko-niemieckojęzyczna raperka z rocznika 99' - większość młodości spędziła w Dortmundzie, gdzie przesiąkała wpływami niemieckiej sceny trapowej. Tam też stawiała swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej. Po czasie w Polsce dostrzegli ją między innymi Malik Montana czy Marina, z którą nagrały hitowy numer Lip Gloss.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Meggie - piosenka Siostro

Za teledysk do utworu nakręcony w Trójmieście odpowiada Moher wraz ze swoją stałą ekipą filmową, natomiast autorką sesji zdjęciowej promującej ten oraz nadchodzące single Meggie jest Puulover, odpowiedzialna za wiele sesji polskich gwiazd muzyki i showbiznesu.

Na utwór Siostro będziecie mogli głosować w ramach Rap20 w Radiu ESKA. Kolejne notowanie już w poniedziałek, 28 listopada 2022 o godzinie 23:00.