Mecz Włochy - Polska 2018: BILETY na spotkanie Ligi Narodów

2018-08-30 13:11
Robert Lewandowski w zwariowanym tańcu do hitu Katy Perry! 'Te kocie ruchy'
Autor: Fot. Lukasz Szelag/REPORTER EAST NEWS

Mecz Włochy - Polska 2018 będzie spotkaniem rozgrywanym w ramach Ligi Narodów. Czy są jeszcze bilety na to spotkanie? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie na ESKA.pl.

Mecz Włochy - Polska 2018 - bilety na spotkanie Ligi Narodów są czymś, czego poszukuje wielu kibiców piłki nożnej z naszego kraju. Zainteresowanie spotkaniem jest tym większe, że będzie to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Polaków, Jerzego Brzęczka, a także sprawdzian niedawno powołanych kadrowiczów.

Mecze Polski 2018/2019 - kiedy gra Polska? Z kim mecze w piłce nożnej?

Bilety na mecz Włochy - Polska 2018. Ceny biletów

Ceny biletów na mecz Włochy - Polska 2018 można ocenić jako bardzo przystępne. Cenę podano na stronie PZPN Łączy nas piłka. Za wejściówki trzeba było zapłacić 65 zł.

Czy są jeszcze bilety na mecz Włochy - Polska 2018?

Niestety nie da się już kupić biletów na mecz Włochy - Polska 2018 w otwartej sprzedaży. Trwała ona od 27 lipca do 2 sierpnia. Gdzie kupić bilety na mecz Włochy - Polska 2018? Jedynym sposobem na to, jest odkupienie wejściówki od kogoś, kto już ją ma. Takie oferty czasami pojawiają się w mediach społecznościowych i na grupach kibicowskich.

Włochy - Polska 2018: najważniejsze informacje

Mecz Włochy - Polska 2018 będzie bardzo ważny dla naszej kadry. Najistotniejsze informacje dotyczące spotkania znajdziecie klikając w poniższy link.

Włochy - Polska 2018: KIEDY, GDZIE, O KTÓREJ, BILETY, SKŁAD, TRANSMISJA, STADION

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze