Mecz PORTUGALIA - HISZPANIA 2018: BRAMKI, SKRÓT, WYNIK, MEMY. Kontrowersje w meczu!

Autor: fot. AP Photo/Francisco Seco / APTOPIX / EAST NEWS Mecz PORTUGALIA - HISZPANIA 2018: BRAMKI, SKRÓT, WYNIK, MEMY. Kontrowersje w meczu!

2018-06-16 12:02

Portugalia - Hiszpania na Mundialu 2018 to emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Co się działo na boisku? Przekonajcie się na ESKA.pl

Mecz Portugalia - Hiszpania: bramki, skrót, wynik, memy - te kwestie najbardziej interesują wszystkich kibiców. Jak wyglądał mecz Portugalia Hiszpania na Mundiali 2018? Kto stworzył sobie lepsze okazje i przeważał na boisku? Kibice na trybunach, ale również przed telewizorami przeżywają wielkie emocje. Sędzia raz, słusznie podyktował rzut karny, ale wydaje się, że największe kontrowersje wzbudziła sytuacja z 24 minuty. Diego Costa powalił na ziemię Pepe, a chwilę później zdobył bramkę na wyrównanie. Arbiter nie zdecydował się skorzystać z VAR.

Mecz PORTUGALIA - HISZPANIA 2018: SKRÓT

Od pierwszych minut z mocnym atakiem ruszyli piłkarze Portugalii. Już w drugiej minucie sfaulowany w polu karnym został Cristiano Ronaldo, który chwilę później wykorzystał strzał z jedenastu metrów. Portugalczycy przez długi czas kontrolowali grę i wynik, ale chwila determinacji i padła bramka wyrównująca dla Hiszpanii. Nie obyło się przy niej bez kontrowersji. Zdaniem wielu piłkarzy Diego Costa uderzył łokciem Pepe - powalając go na ziemię - a chwilę później ograł dwóch pozostałych obrońców strzelając bramkę. Po wyrównaniu Hiszpanie stworzyli sobie kilka groźnych akcji, jednak piłka po ich strzałach nie znalazła miejsca w bramce. Pod koniec pierwszej połowy mocnym strzałem z dystansu popisał się Cristiano Ronaldo, ze strzałem którego nie poradził sobie De Gea. Po pierwszej części gry Portugalia mogła prowadzić bardzo wysoko. Prowadziła tylko 2:1.

Hiszpania z przytupem rozpoczęła drugą połowę. Atakowała od pierwszych minut drugiej części. W 54 minucie piłkarze Hiszpanii wywalczyli rzut wolny, który postanowili rozegrać kombinacyjnie. Wrzutka Silvy do prawej strony, odbicie piłki głową do środka jednego z Hiszpanów i czujność Diego Costy, który strzelił do pustej bramki. Hiszpanie na tym nie kończyli i stworzyli sobie kolejną groźną akcję - skutecznie! Po raz kolejny świetnie David Silva, wrzutka, piłka odbita od obrońcy Portugalii, trafiła szczęśliwie pod nogi Nacho, który wysłał petardę w kierunku Ruia Patricio! Nie do obrony! Co na to Portugalia? Nie była w stanie utrzymać się przy piłce. Hiszpania spokojnie rozgrywała piłkę nie dopuszczając rywali pod swoją bramkę.W końcu w 88 minucie błąd Pique, który zahaczył Cristiano Ronaldo tuż przed polem karnym. Rzut wolny i... CR7 takich sytuacji nie marnuje - 3:3!

Mecz Portugalia - Hiszpania 2018: BRAMKI VIDEO

Jak padły bramki? Skrót VIDEO znajdziecie na oficjalnej stronie TVP Sport, na stronie FIFA, a także na ESKA.pl

Mecz Portugalia - Hiszpania 2018: WYNIK

Portugalia 3:3 Hiszpania (4' Ronaldo (karny), 44' Ronaldo, 88' Ronaldo - 24' Costa, 54' Costa, 58' Nacho) - wynik sprawiedliwy biorąc pod uwagę to, co działo się na boisku.

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Autor: brak danych

Mundial 2018 - grupy, mecze, terminarz w jednym miejscu! Z myślą o wszystkich kibicach podrzucamy również najważniejszą informację, czyli wyniki meczów na mundialu 2018! Dla nas najbardziej ekscytujące będzie grupa H i mecze Polski. Nasza reprezent