Mecz POLSKA - SENEGAL 19.06.2018: WYNIK przesądzony! Wiadomo, kto wygra!

2018-06-19 14:13
Mecz POLSKA - SENEGAL 19.06.2018: WYNIK przesądzony! Wiadomo, kto wygra!
Autor: fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER // EAST NEWS Mecz POLSKA - SENEGAL 19.06.2018: WYNIK przesądzony! Wiadomo, kto wygra!

Senegal 19 czerwca 2018 to pierwszy rywal naszej reprezentacji na Mundialu w Rosji! Wiadomo już, kto wygra pojedynek! Zwycięzcę wskazała słonica Citta

Mecz Polska - Senegal 19 czerwca 2018 na żywo zobaczą miliony polskich kibiców. Niektórzy wcześniej wyjdą z pracy, by nie przegapić hitowego starcia. Dla nas jest to pierwszy mecz na mundialu w Rosji, a dla wszystkich ostatni pojedynek pierwszej kolejki fazy grupowej. Już wiemy, kto wygra i zdobędzie trzy punkty. Zwycięzcę meczu Polska - Senegal 2018 wskazała słonica Citta z krakowskiego zoo. 

Mecz Polska - Senegal 19.06.2018: WYNIK

Kto wygra mecz Polska - Senegal? Wynik i zwycięzcę wskazała 39-letnia słonica. Opiekunowie położyli trzy cytryny, a każda z nich była przypisana do tabliczek. Pierwsza od lewej cytryna oznaczała zwycięstwo naszej kadry, środkowa remis, a pierwsza z prawej zwycięstwo Senegalu. Citta podeszła i bez wahania zjadła cytrynę przypisaną do reprezentacji Polski. 

Warto zaznaczyć, że Citta podczas Euro 2012 również typowała zwycięzców. Nie pomyliła się typując, kto zagra w półfinale i wskazała na Hiszpanię, Włochów, Portugalię i Niemców.

Za zwycięstwem Polski przemawiają również statystyki. Do tej pory uczestnicy mundialu 2018 z Afryki strzelili jednego gola, a sześć stracili. Ciekawą statystykę przytoczył Rafal Lebiedzinski:

Mecz Polska - Senegal: kiedy i gdzie? Godzina i transmisja meczu Polski na mundialu w Rosji
Mecz Polska - Senegal: kiedy i gdzie? Godzina i transmisja meczu Polski na mundialu w Rosji

Autor: brak danych

Polska - Senegal to pierwszy grupowy mecz naszej reprezentacji na mundialu 2018 w Rosji. Data meczu, godzina, miejsce i transmisja - wszystkie informacje w jedn ...

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze