Mecz Polska - Katar wynik

Autor: bulls Mecz Polska - Katar wynik

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

2015-01-30 18:21

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015.

Mecz Polska - Katar: wynik spotkania zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej. Ilość punktów obu drużyn podamy tuż po zakończeniu transmisji meczu Polska - Katar czyli około godz. 18 w piątek 30.01.2014. Eksperci sportowi przed półfinałowym spotkaniem Polska - Katar nisko oceniali szansę polskiej drużyny. Czy ich przewidywania się spełnią?

4 minuty do końca meczu. Niestety nadal prowadzą Katarczycy 27 do 24. Tak emocjonującego spotkania nie widzieliśmy dawno. Polacy do ostatnich minut walczyli o każdą piłkę. Tuż przed końcówką meczu sędzia podyktował rzut karny dla Kataru. Niestety tym razem nie zdołaliśmy pokonać przeciwników. Polacy przegrali w półfinałowym meczu z Katarem

WYNIK MECZU POLSKA - KATAR 29:31 dla Kataru

>>>Joanna Krupa bez makijażu. Nowy trend wśród gwiazd

Niestety po pierwszej połowie meczu Polska - Katar w spotkaniu prowadzili gospodarze z wynikiem 13:16 dla Kataru

Przypomnijmy, że w piątek 30 stycznia 2015 w półfinale zmierzą się również dwie inne drużyny. O 19:00 odbędzie się mecz Francja - Hiszpania. Tego dnia odbędą się również mecze o 5-8 miejsce w MŚ w Piłce nożnej.

14:00 Chorwacja - Niemcy

16:30 Słowenia - Dania

Transmisje poszczególnych meczów Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej na kanale TVP 2 oraz na TVP Sport. W sieci dostępna również będzie transmisja online na sport.tvp.pl

Dla zwycięzcy meczu Polska - Katar podczas MŚ w Piłce Ręcznej mamy utwór pt. Winner w wykonaniu Jemmiego Foxx'a i Justina Timberlake'a: