Mecz Dania - Polska 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. EAST NEWS Mecz Dania - Polska 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2017-09-02 12:11

Mecz Dania - Polska od pierwszych minut powodował ciarki na plecach. Co się działo na murawie? Jak wyglądał przebieg spotkania? Dowiecie się na ESKA.pl

Mecz Dania - Polska 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ, czyli najważniejsze informacje znajdziecie w jednym miejscu. Dania Polska na żywo z trybun stadionu w Kopenhadze zobaczył komplet publiczności. I to właśnie Duńscy kibice od pierwszych do ostatnich minut mieli ogromne powody do radości. Gospodarze na swoim stadionie pokazali przewagę, a nasza obrona popełniała błędy.

Dania - Polska 1.09.2017 - WYNIK, KTO STRZELIŁ

Wynik meczu Dania - Polska 1 września 2017 to 4:0. Strzelcami bramek dla Danii byli: 16' Thomas Delaney, 42' Andreas Cornelius, 59' Nicolai Joergensen, 80' Christian Eriksen. Zdecydowanie to najsłabszy pojedynek reprezentacji Polski odkąd prowadzi ją Adam Nawałka. Liczymy na odbudowę formy w spotkaniu z Kazachstan.

Dania - Polska 1 września 2017 - SKRÓT, BRAMKI, VIDEO

Skrót video, czyli bramki i najlepsze momenty meczu Dania - Polska 1.09.2017 do sprawdzenia poniżej:

Polska w Eliminacjach Mistrzostw Świata 2018: GRUPA TABELA TERMINARZ. Co dalej z Polską?

Autor: brak danych

Która jest Polska w tabeli po meczu z Danią? Polska grupa w eliminacjach do MŚ 2018 i tabela to temat rozmów nie tylko najbardziej zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przed meczem Dania - Polska 1.09 Polska miała pierwsze miejsce w gru