Mecz Brazylia - Niemcy na MŚ 2014: kto wygra półfinał i poczuje #thatPOWER? Głosujcie! [SONDA]

2014-07-08 11:27

Kto wygrał mecz Brazylia - Niemcy w 1. półfinale MŚ 2014, dowiemy się 8 lipca. Na dzień przed poznaniem wyniku meczu Brazylia - Niemcy ESKA.pl dla mundialowych fanów przygotowała specjalną sondę. Już teraz na naszej stronie możecie obstawiać, kto wygra pierwszy półfinał MŚ 2014 i poczuje #thatPOWER przed finałowym starciem!

Kto wygrał mecz Brazylia - Niemcy w półfinale MŚ 2014 z 8 lipca? To pytanie, na którego odpowiedź czekają fani obu drużyn. Spotkanie Brazylia - Niemcy, a dokładnie wynik meczu Brazylia - Niemcy, jasno wskaże, kto zagra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii.

Zanim jednak poznamy tak wyczekiwany, oficjalny wynik meczu Brazylia - Niemcy w 1. półfinale MŚ 2014, mamy dla Was mundialową sondę. Już teraz, na kilka godzin przed decydującym starciem, możecie wskazać swojego zwycięzcę. Czy Wasze typowanie okaże się strzałem w dziesiątkę?

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Wyniki sondy skonfrontujemy z wynikiem meczu Brazylia - Niemcy, który znajdziecie w newsie polecanym poniżej. Jedno jest pewne: zwycięska drużyna w finale MŚ 2014 poczuje pełną mobilizację i power, #thatPOWER ;).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze