Francja - Belgia 10.07.2018: TRANSMISJA ONLINE i TV półfinału MŚ 2018

Autor: fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER Reprezentacja Belgii

Mecz Belgia - Anglia: MEMY, SKRÓT VIDEO, WYNIK, BRAMKI

2018-07-15 12:24

Mecz o 3. miejsce podczas Mundialu 2018 to ekscytujące wydarzenie. Wszystko, co związane z pojedynkiem Belgia - Anglia zebraliśmy dla was w jednym miejscu!

Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 zobaczyć będziemy mogli w niedzielę 15 lipca. 14 lipca w meczu o 3 miejsce na Mundialu 2018 zmierzyły się Belgia i Anglia. Obie drużyny są niezwykle utalentowane, szybkie i świetnie przygotowane. Nic więc dziwnego, że ten mecz budzi tak samo ogromne emocje jak sam finał. W internecie pojawiają się również kolejne memy i żarty obrazkowe.

Mecz Belgia - Anglia. MEMY, śmieszne obrazki

#nosacze Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
WSZĘDZIE W DOMU, ALE DOBRZE NAJLEPIEJ ? Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)
OSTATNI WEEKEND... ?⚽️ Post udostępniony przez SportoweMemy.pl (@sportowememy.pl)

Belgia - Anglia - skrót meczu, wynik, bramki

Mecz Belgia - Anglia rozpoczął się o godzinie 16.00 czasu Polskiego. Już w 4 minucie padła pierwsza bramka dla Belgii. Był to jedyny gol w pierwszej połowie. W 82 minucie Eden Hazard zdobył drugą bramkę w meczu dla Belgów. Mimo, że spotkanie było wyrównane to żółto-czarni wysunęli się na zdecydowane prowadzenie. Mecz zakończył się z wynikiem 2:0 dla Belgii.