Matura z matematyki 2018 - absurdalne odpowiedzi na proste pytania

2018-05-08 14:08
Matura z matematyki 2018 - absurdalne odpowiedzi na proste pytania
Autor: Fot. East News Matura

Czy Polacy są dobrzy z matematyki? Znani vlogerzy postanowili to sprawdzić. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Czym jest różnica? Ile to jest 6x6? Jak się mówi prawidłowo: cosinus czy sinus? Między innymi takie pytania zadawali vlogerzy z kanału Matura to bzdura. Wydają się proste? Nie dla wszystkich! Okazuje się, że wielu z naszych rodaków nie potrafi odpowiedzieć nawet na z pozoru banalne matematyczne zagadki. Czy cała wiedza wyparowuje z głowy po napisaniu matury? 

Matura 2018 - wyniki online. Kiedy i gdzie będą dostępne?

Autor: brak danych

  Matura 2018 - wyniki. Kiedy będą dostępne? Gdzie sprawdzić wyniki matury 2018? Z myślą o wszystkich tegorocznych maturzystach informacje podrzucamy na ESKA.pl! Absolwenci szkół średnich na wyniki matury z części pisemnej muszą czekać prawie miesiąc. Inaczej sytuacj

Matematyka 2018 - najśmieszniejsze odpowiedzi

Niektóre odpowiedzi potrafią wprawić w osłupienie. Z filmu dowiedzieliśmy się między innymi, że trójkąt może mięć 4 kąty rozwarte, za to nie może mieć kątów ostrych, a 6x6 to 32. Cięciwa łączy punkt A z punktem B. Gdzie powinny się one znajdywać? To oczywiste - na początku i na końcu. Tego typu perełek w filmie jest o wiele więcej. Wygląda na to, że nauczyciele ponieśli w niektórych przypadkach spektakularną klęskę. 

Matematyka 2018 - komentarze

Żeby odpowiedzieć na zadawane przez vlogerów pytania nie trzeba być matematycznym orłem. Pod filmikiem, który szybko zyskuje popularność na serwisie YouTube, pojawiło się wiele zabawnych komentarzy: - Hokus pokus cztery dorsze 6x6? To jest najgorsze. - Jutro przy każdej odpowiedzi napiszę, że to jest dobrze, bo ja to liczę inaczej... no i będzie 100% a liczyłam na 30. Wiele osób nie wierzy jednak, że filmik jest autentyczny, a przechodnie podstawieni. Miejmy nadzieję, że mają rację! Film możecie zobaczyć poniżej: 

Matura 2018 - memy, żarty, śmieszne obrazki. Odrobina humoru dla tegorocznych maturzystów!

Autor: brak danych

  Matura to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu człowieka. Od niego w dużej mierze zależy nasza przyszłość i to, czy dostaniemy się na wymarzone studia. Każdy jednak potrzebuje odrobiny wytchnienia. Jeszcze zanim zaczną się wakacje, warto odłożyć na chwile podręc

 

Najnowsze