Matura Próbna 2019 Nowa Era - PRZECIEKI. Gdzie odpowiedzi próbnej matury?

2019-01-02 14:47 rw
Matura Próbna 2019 Nowa Era - PRZECIEKI. Gdzie odpowiedzi próbnej matury?
Autor: Adam Staskiewicz / East News Matura Próbna 2019 Nowa Era - PRZECIEKI. Gdzie odpowiedzi próbnej matury?

Jakie zadania na maturze próbnej 2019? Gdzie szukać gotowych odpowiedzi? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Matura Próbna 2019 Nowa Era - przecieki z języka polskiego, matematyki, angielskiego, niemieckiego i innych przedmiotów, to marzenie uczniów, którzy chcą udowodnić swoim nauczycielom, że są gotowi do matury 2019. Przecieki, a raczej tajne linki z rzekomymi odpowiedziami na pytania często pojawiają się w sieci. Nie dajcie się nabrać, bo najczęściej mamy do czynienia z oszustwem!

Matura 2019 - TERMIN, DATA. Kiedy jest egzamin dojrzałości?

Matura Próbna 2019 Nowa Era - przecieki

Jakie zadania na maturze próbnej z języka polskiego, matematyki, angielskiego 3, 4 i 5 stycznia 2019? Arkusze Nowej Ery nie wyciekły do sieci, więc nie szukajcie gotowych odpowiedzi w sieci.

Wiadomo, że ciekawość często okazuje się silniejsza i wiele osób postanowi jednak sprawdzić, czy gdzieś przypadkiem nie pojawiły się gotowe rozwiązania. Doskonale wiedzą również o tym oszuści, którzy oferują "gotowe" odpowiedzi na poszczególne pytania. Zawsze tuż przed ważnymi egzaminami ogłaszają, że mają dostęp do klucza egzaminu. Kliknięcie w link o dziwnej nazwie może spowodować zainfekowanie naszego sprzętu tj. telefon, tablet, komputer czy laptop. Pamiętajcie - odpowiedzi w sieci pojawią się dopiero po egzaminie.

Matura próbna Nowa Era 2019 - kiedy i o której polski, matematyka i angielski? [HARMONOGRAM]

Najnowsze