Matura 2021 - przybory. To wszystko musisz mieć przy sobie na egzaminach!

egzamin
Autor: źródło: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Matura 2021 zbliża się wielkimi krokami! Co należy mieć przy sobie na egzaminach maturalnych? Jako, że czas przygotowań zbliża się nieubłaganie poniżej stworzyliśmy dla was listę przyborów, które są niezbędne na maturę 2021! Zobacz już teraz, co musisz przy sobie mieć.

Matura 2021 zbliża się wielkimi krokami, a obecny czas jest idealnym momentem na przygotowanie się do tej ważnej, życiowej chwili. Większość uczniów w dniu egzaminów maturalnych jest tak bardzo zestresowana, że nawet do głowy im nie przyjdzie pomyśleć, co należałoby ze sobą zabrać na ten czas. Okazuje się, że choć na maturę nie pakujemy walizki jak na wakacje do ciepłych krajów, jest kilka takich przedmiotów, które mogą ułatwić nam funkcjonowanie w tym trudnym i stresującym momencie.

Matura 2021 odbędzie się już niebawem, ponieważ egzaminy zostaną przeprowadzone w okresie od 4 do 20 maja 2021 roku. Jest to termin zakładany już od niepamiętnego czasu i do samych egzaminów dojedzie oczywiście tylko i wyłącznie wtedy, jeśli sytuacja w Polsce nam na to pozwoli. Na tę chwilę wciąż trwająca pandemia koronawirusa nie daje za wygraną, a my w naszym kraju zmagamy się z trzecią falą zarażeń. Zakładając jednak, że wszystko pójdzie po naszej myśli, warto jest zastanowić się, co takiego może przydać się nam na tegorocznej maturze. Lista niezbędnych rzeczy widnieje poniżej!

Matura 2021 - co można wnieść na egzamin? 

Matura 2021 - co trzeba mieć przy sobie? Na egzamin maturalny trzeba mieć dowód osobisty, długopis lub pióro z czarnym tuszem. Dozwolone jest także posiadanie linijki, wybrane wzory, kalkulator prosty, lupa, słownik ortograficzny, słownik poprawnej polszczyzny, cyrkiel.

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Najnowsze