Matura 2018 - WYNIKI i LOGOWANIE. Jak sprawdzić ONLINE?

2018-07-03 11:05
Matura 2018 - WYNIKI i LOGOWANIE. Jak sprawdzić ONLINE?
Autor: Fot. Marcin Jurkiewicz/East News Matura 2018 - WYNIKI i LOGOWANIE. Jak sprawdzić ONLINE?

Jak sprawdzić wyniki matury 2018? Gdzie ich szukać? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl 

Matura 2018 - jak sprawdzić wyniki online? Podpowiadamy i w tym miejscu serwujemy garść potrzebnych informacji. Matura zakończyła się w maju, ale absolwenci liceów i techników blisko dwa miesiące musieli czekać na poznanie rezultatów swojej nauki. Wyniki matur 2018 od 3 lipca będą dostępne. Możecie je sprawdzić w swojej szkole, ale chyba łatwiejszym sposobem jest sprawdzenie ich w internecie.

Matura 2018 - jak sprawdzić wyniki online

Wyniki matur 2018 online będą dostępne w nocy z 2-3 lipca (z poniedziałku na wtorek). Znajdziecie je od północy do drugiej w nocy, więc to jedyny moment, by sprawdzić je w sieci. Jak to zrobić?

  1. Każdy, kto chce sprawdzić wyniki matury 2018 online musi się zalogować na stronie OKE w swoim województwie: Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Łomża, Kraków
  2. Następnie należy kliknąć w OBIEG i wpisać w puste pole hasło otrzymane w szkole oraz pesel.
  3. Wyniki dostępne od 00:00-02:00.

Wyniki matur 2018 możecie poznać codziennie od 3 lipca w swojej szkole. Aby zdać maturę, uczniowie muszą zdobyć przynajmniej 30 proc. punktów z egzaminów obowiązkowych: pisemnych z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Tyle samo procent muszą zdobyć w przypadku egzaminów ustnych z języka polskiego i języka angielskiego.

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze