Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?

i

Autor: fot. EAST NEWS Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE

Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?

2017-06-29 18:14

Wyniki Matury 2017 będą dostępne od 30 czerwca! Od której godziny? Gdzie muszą wejść absolwenci, żeby sprawdzić, jak im poszło? Informację na ten temat podrzucamy - na ESKA.pl

Matura 2017 - o której sprawdzić wyniki online? Zniecierpliwieni, a nawet zaniepokojeni maturzyści chcą jak najszybciej dowiedzieć się, ile punktów udało im się zdobyć. Kiedy CKE poda wyniki matury 2017 online? Będą one dostępne od północy 30 czerwca. Natomiast, jeśli nie możecie skorzystać z opcji internetowej, to rezultaty poznacie również w szkole. Gdyby jednak powinęła się Wam noga, to się nie przejmujcie. Pamiętajcie, że czeka was poprawka z matury 2017!

Matura 2017 online - jak sprawdzić w internecie?

Jak sprawdzić wyniki matury 2017 online? Wystarczy wejść na stronę szkoły przypisanej do Okręgowej Komisji Edukacyjnej i w okienku logowania wpisać nr PESEL oraz hasło, otrzymane wcześniej od nauczycieli. Historia pokazuje, że sprawdzenie wyników matur 2017 w internecie może okazać się bardzo utrudnione. Powodem występujących trudności mogą być przeciążone serwery OKE.

Matura 2017 - kiedy poprawki z polskiego, matematyki i języka obcego?

Autor: brak danych

Matura 2017 poprawkowa - kiedy druga szansa dla uczniów, którym powinęła się noga w egzaminie dojrzałości? Data matury poprawkowej 2017 została oficjalnie podana przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE