kiedy wyniki matury 2016

i

Autor: fot. Bulls Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!

Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!

2016-07-05 12:21

Matura 2016: wyniki - kiedy będą dostępne? Wiemy, jaka jest data ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości! Taką informację przekazujemy Wam już teraz - na ESKA.pl

Matura 2016: kiedy wyniki pojawią się na stronie CKE? A kiedy w szkole? Informacje o wynikach egzaminu dojrzałości są najważniejsze szczególnie dla wszystkich zdających! Na wyniki części pisemnej matury w roku szkolnym 2015/16 muszą oni poczekać prawie miesiąc. Inaczej jest w przypadku egzaminu ustnego, bo o rezultatach komisja informuje uczniów zaraz po jego zakończeniu. Przed maturzystami najbardziej stresujący moment w ostatnich latach nauki. Dlatego poniżej tego artykułu - na ESKA.pl - dodatkowo podrzucamy Wam muzykę w sam raz na odstresowanie!

Matura 2016 wyniki - kiedy będą?

Kiedy wyniki matury 2016? Centralna Komisja Egzaminacyjna zarządziła, że wyniki matury ujawni 5 lipca 2016! Tego samego dnia rezultaty egzaminu dojrzałości pojawią się w internecie o północy - na stronie CKE oraz w Waszych szkołach! Właśnie wtedy otrzymacie świadectwa, które umożliwią Wam dalszą naukę na wyższych uczelniach. Z racji, że moment oczekiwania na wyniki jest dla wszystkich zdających bardzo stresujący - podrzucamy Wam kawałek na uspokojenie :)

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Twenty One Pilots - Stressed Out: