Mateusz Krzykała

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Mateusz Krzykała - wiek, wzrost, Instagram, rodzice, The Voice Kids, występy, Eurowizja Junior

2022-04-24 11:16

Mateusz Krzykała to utalentowany nastolatek, który w 2022 roku wygrał program The Voice Kids. Jest piątym zwycięzcą tego konkursu, który otworzył drzwi do kariery wielu dzieci. Z pewnością wiele osób chce dowiedzieć się więcej na temat Mateusza. Najważniejsze informacje na jego temat zamieszczamy niżej.

Mateusz Krzykała to zwycięzca The Voice Kids 5. Wiek, wzrost, Instagram, rodzice, The Voice Kids, występy, Eurowizja Junior to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat nastolatka, którągo Polacy poznali w popularnym programie muzycznym dla dzieci. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jego nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Mateusza Krzykały.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Krzykała wygrywa The Voice Kids 5! Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!

Mateusz Krzykała - wiek, wzrost

Ile lat i wzrostu ma Mateusz Krzykała. Dokładna data urodzenia chłopca nie jest znana, ale w dniu wygranej w The Voice Kids 5 miał 13 lat. Nie znane są informacje na temat jego wzrostu.

Cleo o współpracy z Dodą, porażkach i The Voice Kids

Mateusz Krzykała - Instagram

Czy Mateusz Krzykała ma konto na Instagramie? W dzisiejszych czasach z mediów społecznościowych korzystają niemal wszyscy, a już na pewno młodzież. Tak jest też w przypadku Mateusza. Jego profil na Instagramie nosi nazwę @mati.krzykala.

Mateusz Krzykała - rodzice

Kim są rodzice Mateusza Krzykały? Widzowie TVP mieli okazję zobaczyć ich na backstage'u The Voice Kids 5, ale nie ma żadnych informacji na temat ich życia. 

Mateusz Krzykała - Eurowizja Junior

The Voice Kids to program, który mocno kojarzony jest z Eurowizją Junior. Często to właśnie zwycięzcy czy finaliści tego programu jeżdżą na konkurs. Czy Mateusz także będzie nas reprezentował? Tego dowiemy się wkrótce.

Sonda
Czy Mateusz Krzykała zasługiwał na wygraną w The Voice Kids 5?

Mateusz Krzykała - The Voice Kids, występy

Mateusz Krzykała nie wygrał The Voice Kids przypadkowo. Ma za sobą kilka wspaniałych występów, które zachwyciły publiczność i jurorów. Wszystkie dostępne są na oficjalnym kanale programu na YouTube, a jeden z nich zamieszczamy poniżej: