Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?

i

Autor: fot. wbf Mateusz Krautwurts na co jest chory?

Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?

2016-06-30 16:40

Mateusz Krautwurst ciężko chory! Uczestnik znany z The Voice of Poland ma problemy z ilością płytek krwi w organizmie... Wokalista pilnie potrzebuje pomocy, która będzie wymagać od Was jedynie czasu i poświęcenia!

Mateusz Krautwurst chory pilnie potrzebuje pomocy! Wokalista, który dał się poznać z programu The Voice of Poland udostępnił w serwisach społecznościowych poruszającą prośbę o ratowanie jego życia: - Mój stan nazwano bezpośrednim zagrożeniem życia, ale czuję się dobrze! Utalentowany piosenkarz poinformował, że ma problemy z ilością płytek w organizmie. Ma on ich 1000 w przypadku, gdy norma zaczyna się od 100 tysięcy... Jakiej pomocy potrzebuje Mateusz Krautwurst? Wystarczy iść do najbliższego szpitala i oddać krew na imię, nazwisko i numer pesel artysty. Wymaga to jedynie chęci i poświęcenia czasu! 

Mateusz Krautwurst - chory 

O tym, ze Mateusz Krautwurst jest ciężko chory dowiedział się cały polski rynek muzyczny. W akcje pomocową artyście włączył się zespół LemON, Krzysztof Iwaneczko, Georgina Tarasiuk oraz m.in. Tomek Torres z Afromental. Włączcie się i Wy! Za Mateusza trzymamy kciuki i czekamy na dobre informacje! 

>> Mateusz Krautwurst - kim jest ciężko chory wokalista?