Mateusz Banasiuk jako Marcin Miller z Boys: zobacz ich wspólny występ

2016-10-23 18:18
Mateusz Banasiuk śpiewa disco polo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: fot. facebook.com / profil Twoja twarz brzmi znajomo Mateusz Banasiuk śpiewa disco polo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Mateusz Banasiuk jako gwiazda disco polo, czyli Marcin Miller z grupy Boys w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobacz ich wspólny występ z prób do show i sprawdź, w kogo aktor wcieli się w następnym odcinku programu.

Mateusz Banasiuk jako Marcin Miller z grupy Boys zdobył zaledwie 8 punktów i zajął ostatnie miejsce w 6. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Występ aktora w kawałku Niech żyje wolność i swoboda nie zrobił wrażenia na jury, ale za to porwał całą publiczność.

Mateusz Banasiuk w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W następnym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Mateusza Banasiuka czeka również nie lada wyzwanie. Aktor wcieli się bowiem w wokalistę niemieckiego zespołu Tokio Hotel. Jak uczestnik poradzi sobie z metamorfozą w charyzmatycznego Billa Kaulitza? O tym przekonamy się w 7. odcinku TTBZ. Przy okazji przypominamy wam, że Tokio Hotel na wiosnę 2017 roku po raz kolejny wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej promującej nadchodzący nowy album. Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu znajdziecie >> TUTAJ.

 

Najnowsze