Matcha Latte - o czym jest piosenka? Quebonafide rozlicza się z przeszłością!

Matcha Latte - o czym jest piosenka? Quebonafide rozlicza się z przeszłością!
Autor: screen z filmu na YouTube: QUEBONAFIDE FT. MICK JENKINS - MATCHA LATTE (PROD. ONRA) / QueQuality Matcha Latte - o czym jest piosenka? Quebonafide rozlicza się z przeszłością!

Koniec 2020 roku, tak jak początek, obfituje o nowości od Quebonafide. Najpierw utwór Teen Kasia, później współpraca z Kukonem, a teraz piosenka Matcha Latte. O czym jest ten kawałek? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i oglądając teledysk.

Matcha Latte - o czym jest piosenka? Quebonafide kolejny raz umocnił fanów w przekonaniu, że jest jednym z najlepszych raperów w Polsce. Momentalnie, chwilę po premierze, pod teledyskiem utworu pojawiło się mnóstwo wychwalających komentarzy. Największe wrażenie zrobił tekst Matcha Latte. Quebonafide za jego sprawą zasugerował, że ma pozew od wieloletniego reprezentanta Polski w piłkę nożną. Zdradził również, że jego adwokatem jest tata Maty, czyli Marcin Matczak.

Swoim gościnnym udziałem numer wzbogacił Mick Jenkins, natomiast za produkcję muzyczną odpowiada francuski beatmaker Onra.

Krystian Ochman i Taco Hemingway w jednej piosence? O tym duecie marzą internauci!

Matcha Latte - o czym jest?

Matcha Latte jest metaforyczną podróżą przez wydarzenia, jakie towarzyszyły nam w mijającym, 2020 roku. Główny bohater żyje w swoim bezpiecznym, spokojnym miejscu, popijając tytułowy napój. Wokół pandemia, starcia z policją, protesty ekologów i ruchów BLM, które dzieją się poza nim. W pewnym momencie jego bańka bezpieczeństwa zaczyna kruszeć, on sam dostrzega ogrom wydarzeń. Kiedy osłona codzienności pęka, bohater staje się nową i świadomą osobą.

Najnowsze