Mata - znamy listę piosenek albumu Młody Matczak. Kiedy premiera?

2021-09-22 15:23
Mata
Autor: Youtube.com/SBM Label

Mata to jedno z największych objawień sceny muzycznej ostatnich lat. Jego piosenka Kiss cam to zdecydowanie jeden z największych hitów tego roku. Teraz przyszedł czas na nowy projekt w karierze Maty. Nadchodzi jego nowy album, który będzie nosił tytuł Młody Matczak. Poznaliśmy listę piosenek oraz datę premiery.

Mata - znamy listę piosenek albumu Młody Matczak. Kiedy premiera? Mata prezentuje swój najnowszy projekt, który jest promowany między innymi popularną piosenką Kiss cam. Już wkrótce odbędzie się premiera drugiego studyjnego albumu młodego rapera. Choć jeszcze nadal wiele osób słucha jego poprzedniej płyty, czyli 100 dni do matury, fani już nie mogą się doczekać nowego wydania. Nowy album będzie nosił tytuł Mały Matczak. Poznaliśmy już datę premiery krążka. Raper oraz jego ekipta poinformowali, że projekt trafi do sklepów muzycznych oraz do serwisów streamingowych już w piątek 1 października. Opublikowano także listę piosenek, które będzie można usłyszeć na płycie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021

Mata - Młody Matczak. Lista piosenek

 1. IKEA (intro)
 2. Blok (skit)
 3. Blok
 4. SKUTE BOBO
 5. La la la (oh oh) ft. White 2115
 6. Nasza klasa ale to DRILL
 7. 2001
 8. WE DON’T KNOW WHO DID THIS BEAT IF IT’S…
 9. Faka
 10. Szmata
 11. Kurtz
 12. 67-410
 13. Skit (skit)
 14. 15, 2 (FREESTYLE)
 15. Patoreakcja
 16. Papuga ft. Quebonafide, Malik Montana
 17. Dzwoni Papuga (skit)
 18. Kiss cam
 19. Szafir
 20. Bros before hoes (skit)
 21. Młody Bachor (outro)
Sonda
Lubisz piosenki Maty?

Mata - Młody Matczak. Opóźniona premiera

Wiele osób nie wie, że premiera płyty Młody Matczak miała odbyć się wcześniej. Początkowo jako datę premiery albumu przedstawiono 21 września. Producenci i artysta postanowili jednak przesunąć datę wydania projektu o ponad tydzień.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze