Mata – piosenka i teledysk Schodki ZNIKNĘŁA z sieci! Co się stało i kiedy wróci?

2020-04-07 9:05 EK
Mata – piosenka i teledysk Schodki ZNIKNĘŁA z sieci! Co się stało i kiedy wróci?
Autor: screen z YouTube/SBM Label Mata – piosenka i teledysk Schodki ZNIKNĘŁA z sieci! Co się stało i kiedy wróci?

Fani znanego rapera Maty, mogą się nieco zasmucić. Spotkała ich przykra niespodzianka, ponieważ popularny kawałek artysty zniknął z sieci! Co się stało i dlaczego piosenka przestała istnieć? Kiedy powróci? Takich informacji dowiecie się czytając artykuł na ESKA.pl.

Mata – piosenka i teledysk Schodki ZNIKNĘŁA z sieci! Co się stało i kiedy wróci? Takie pytania zadają sobie wszyscy fani rapera. Mata, czyli Michał Matczak jest jednym z nowych raperów na rynku muzycznym, którego kawałki w szybkim tempie stają się bardzo popularne. Co ciekawe, o jego znikających klipach z sieci już nie raz było głośno. Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec stycznia 2020 roku powstał teledysk do piosenki 100 dni do matury, który cieszył się sporą popularnością. Został jednak zablokowany przez YouTube, ponieważ miał naruszać zasady dotyczące bezpieczeństwa dzieci, ale również to, że w klipie zostały przedstawione sceny przemocy fizycznej, seksualnej lub emocjonalnej wobec nieletnich. Warto także wspomnieć, że 17 stycznia 2020 roku ukazał się debiutancki krążek Maty pod identycznym tytułem, czyli 100 dni do matury. Raperowi przyniósł wtedy sławę kawałek, który się na nim znajduje. Patointeligencja w szybkim tempie podbiła sieć i obecnie w serwisie YouTube teledysk do tego utworu został odtworzony ponad 28 mln razy.

Co się stało w takim razie z inną twórczością artysty? Dlaczego piosenka Schodki zniknęła z sieci?

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piosenki Mata znikają z sieci - co się stało z kawałkiem SCHODKI?

Jak się okazuje, w 2019 roku również w serwisie YouTube można było zauważyć, że Schodki Maty zniknęły. Prawdopodobnie zostały usunięte w związku z bitem, wokół którego jakiś czas temu było wiele kontrowersji. Kawałek brzmiał nieco podobnie do innej produkcji, która powstała o wiele wcześniej, jednak jak tłumaczył raper, wszystko było użyte legalnie. Na temat ponownego zniknięcia kawałka wypowiedział się sam Mata. Opublikował na swoim Facebooku post, dzięki którym informuje fanów, że w ramach akcji #zostańwdomu postanowił sam z siebie zablokować kawałek Schodki, a także Prawy do Lewego na Spotify oraz YouTube. Jak się okazuje, raper zrobił to specjalnie, ponieważ pogoda kusi do wyjścia na dwór, a on dostał ostatnio od swoich słuchaczy wiele filmików, jak ci siedzą w plenerze i słuchają jego twórczości. Mata nie jest za tym, ze względu na panującą sytuację związaną z koronawirusem, dlatego też aby nie kusić losu, chcąc to wszystko podkreślić zawiesił swoje piosenki. W jego oficjalnym poście w mediach społecznościowych czytamy:

W ramach akcji #zostańwdomu postanowiłem tymczasowo zablokować na spotify i YT moje dwie plenerowe piosenki czyli Schodki i Prawy do Lewego. W tym tygodniu tak naprawdę pogoda po raz pierwszy kusi, a ja ostatnio dostałem od was sporo filmików na których siedzicie w plenerze ze znajomymi i słuchacie tych piosenek. Oprócz tego pare osób komentowało decyzję miasta o zamknięciu schodków moim refrenem, a ja się z nią zgadzam i chcę to w ten sposób podkreślić. Jak się wszystko uspokoi, to piosenki wrócą i zrobimy tam taki rozpierdol jakiego to miejsce jeszcze nie widziało, a póki co umywam ręce hehe.

Warto również wspomnieć, że w klipie do utworu Schodki, Mata składał hołd ulubionemu miejscu do spędzania wolnego czasu razem ze znajomymi. Ten nietypowy letni utwór stanowił esencję przygód, jakie spotykają wszystkich odwiedzających warszawskie bulwary po zmroku ale i o samym świcie. Zarówno w tekście kawałka, jak i w  jego klipie można było wyczuć sporo żartobliwych fragmentów, które jednocześnie przesycone były różnymi uszczypliwościami.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ
Najnowsze