Marysia Stachera - kim jest finalistka Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021? [WIEK, BRAT, INSTAGRAM]

2021-09-26 14:46
Marysia Stachera
Autor: screen z YouTube/EurovisionFlare

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Polskę reprezentować może tylko jedna osoba, która zostanie wyłoniona podczas finału specjalnego odcinka Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Jedną z osób, która zakwalifikowała się finałowych eliminacji jest Marysia Stachera. Kim jest nastolatka, która wygrała pierwszy półfinał eurowizyjnej Szansy na Sukces? Poznajcie ją bliżej.

Kim jest finalistka Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021 - Marysia Stachera? To coraz częściej ciekawi wiele osób! Marysia Stachera to nastolatka w której drzemie niesamowity muzyczny talent. Dziewczynka wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2021, które odbywają się za pośrednictwem specjalnej edycji Szansy na Sukces. Marysia wygrała pierwszy odcinek programu, który miał miejsce w niedzielę 5 września i tym samym stała się finalistką ubiegającą się o ten zacny tytuł. Nastolatka na co dzień mieszka w Domaszowicach niedaleko Kielc. Jej głównym zainteresowaniem jest muzyka, a dokładniej śpiewanie, gra na wiolonczeli, pianinie oraz pisanie własnej muzyki. Co ciekawe, może pochwalić się wieloma osiągnięciami nie tylko na szczeblu wojewódzkim, ale także ogólnopolskim. Marysia ma na swoim koncie także drugie miejsce na Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym w Pradze.

Muzyka nie jest jednak jedyną pasją Marysi. Nastolatka lubi także sport, a przede wszystkim jej serce bije w kierunku żeglarstwa. Warto dodać również, że specjalizuje się ona w klasie Optimist B, zdobywając czołowe lokaty w zawodach wojewódzkich. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Sonda
Czy Marysia Stachera powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021?

Marysia Stachera - wiek

Ile lat ma Marysia Stachera? Takiej informacji niestety nie znajdziemy w sieci.

Marysia Stachera - brat

Mało kto wie, ale brat Marysi był w The Voice Kids. Grześ Stachera, bo tak się nazywa, wziął udział w trzeciej edycji muzycznego show i był w drużynie Cleo. To chłopiec, któremu muzyka gra w sercu od najmłodszych lat. Mając zaledwie pięć lat, brał udział w wielu wokalnych konkursach. Marysia Stachera ma ze swoim bratem Grzesiem sporo zainteresowań. Łączy ich nie tylko miłość do muzyki, ale także do fotografii.

Marysia Stachera - Instagram

Marysia Stachera jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie jej konto bez problemu, wpisując w lupkę po prostu imię i nazwisko.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze