Martis poprawia nastrój Keep It Low. Po przesłuchaniu nie przestaniecie gwizdać [TYLKO U NAS]

Martis poprawia nastrój Keep It Low. Po przesłuchaniu nie przestaniecie gwizdać [TYLKO U NAS]
Autor: Magic Records Poland Martis poprawia nastrój Keep It Low. Po przesłuchaniu nie przestaniecie gwizdać [TYLKO U NAS]

Keep It Low to idealny numer na ciepłe, letnie dni od niezwykle sympatycznego piosenkarza i tekściarza o charakterystycznym, niepowtarzalnym głosie. Przekonajcie się sami już teraz - odpalając fragment utworu, tylko na ESKA.pl.

Historia dwóch osób, które się w sobie zakochują, i które się przyciągają, jak bratnie dusze. Jak yin i yang, jak ketchup i frytki - tak romantyczną opowieść ukrytą za swoim debiutanckim singlem Keep It Low opisuje Martis. To utwór, który wraz z charakterystycznym gwizdem i wyjątkowym animowanym klipem zostaje w głowie na długo! Miłość to piękna rzecz. Czasami jednak może stać się bardzo skomplikowana, kiedy to serce jest gotowe na podjęcie ryzyka, ale rozum ma co do tego duże wątpliwości. To fakt, którego artysta jest aż nazbyt świadomy, o czym opowiada w swoim debiutanckim singlu Keep It Low. Posłuchajcie utworu, który może stać się hitem lata już teraz, przedpremierowo na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Martis poprawia nastrój utworem Keep It Low. Po przesłuchaniu nie przestaniecie gwizdać

Martis - kim jest?

Martis, który jest pół Włochem od dziecka rozwijał w sobie zamiłowanie do miłości pełnej pasji, ale i małego, niewinnego dramatu od czasu do czasu. Z drugiej strony, po swoim drugim rodzicu, odziedziczył upodobanie do historii miłosnych przegryzanych frytkami i wzruszających popowych piosenek. W swoim pierwszym singlu MARTIS łączy radosną, porywającą melodię pop z organicznymi elementami folkowymi i słodko-gorzkim wokalem. To wszystko składa się na zwiewne, lekkie i przyjemne brzmienie utworu, który nawołuje do podejścia do życia z dystansem.

Najnowsze