Marta Gajewska Komorowska - wiek, wzrost, instagram, mąż. Kim jest uczestniczka Ameryka Express?

2020-05-27 17:41 JJ
Marta Gajewska Komorowska - wiek, wzrost, instagram, mąż. Kim jest uczestniczka Ameryka Express?
Autor: WBF Marta Gajewska Komorowska - wiek, wzrost, instagram, mąż. Kim jest uczestniczka Ameryka Express?

Marta Gajewska Komorowska to uczestniczka show TVN Ameryka Express. Najczęściej wyszukujecie w Google informacji o wieku, wzroście, Instagramie i mężu Gajewskiej. Postanowiliśmy zebrać dla was najważniejsze informacje w jednym miejscu na ESKA.pl.

Marta Gajewska Komorowska jest uczestniczą programu Ameryka Express. Pochodzi z Międzyrzecza i jest absolwentką studiów psychologicznych. Na co dzień, podobnie jak jej koleżanka z show TVN Karolina Pisarek, pracuje w modelingu. Marta Gajewska Komorowska również pasjonuje się sportem i regularnie trenuje. Szlifuje umiejętności aktorskie w Wyższej Szkole Filmowej. Możemy zobaczyć ją w teledysku Pezeta do utworu Piroman. Przyjaciółka Karoliny Pisarek oprócz wielu sesji zdjęciowych, wystąpiła również w kilku reklamach telewizyjnych. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marta Gajewska Komorowska - Instagram

Modelkę na Instagramie można znaleźć pod nickiem @gajapowerbank. Na swoim profilu zgromadziła prawie 40 tysięcy obserwujących. Gajewska Komorowska zamieszcza zdjęcia z sesji zdjęciowych, ale również i prywatnych podróży.

Marta Gajewska Komorowska - wiek, wzrost

Marta Gajewska Komorowska jak na modelkę przystało jest wysoką kobietą, mierzy 175 cm. W sieci jednak nie znajdziemy informacji dotyczących wieku modelki.

Marta Gajewska Komorowska - mąż

Marta Gajewska Komorowska bardzo ukrywa swoje prywatne życie przed fanami. W związku z tym w sieci nie znajdziemy informacji dotyczących tego, czy Marta ma męża, chłopaka lub stałego partnera. 

Najnowsze