Marta Bijan i Maciej Musiał

i

Autor: wbf Maciej Musiał i Marta Bijan - czy wystąpią razem w teledysku?

Marta Bijan i Maciej Musiał razem w teledysku po wspólnych wakacjach w Hiszpanii?

2015-07-22 14:39

Marta Bijan i Maciej Musiał wyjechali na wakacje do Hiszpanii. Czas musieli dzielić na odpoczynek i pracę. Czy jej efektem stanie się nowy teledysk Marty Bijan z udziałem znanego aktora? 

Marta Bijan w wakacje 2015 wyjechała na obóz młodzieżowy do Hiszpanii. W słonecznej wakacyjnej przygodzie towarzyszył jej między innymi Maciej Musiał i popularny youtuber - ReZigiusz. Cała trójka czas wolny musiała dzielić między obowiązki a przyjemności. Okazuje się, że poza relaksem Maciej Musiał, Marta Bijan i Remigiusz pełnili obowiązki 'ciała doradczego' w jury, którego zadaniem było ocenianie popisów wokalnych innych uczestników obozu.

Marta Bijan nowy teledysk nagra z Maćkiem Musiałem? 

W jednym z wakacyjnych postów Marty znalazło się jej zdjęcie w towarzystwie Musiała i ReZigiusza. Fotka od razu otrzymała tysiące polubień i komentarzy, w których fani zachęcali wokalistkę do nagrania wspólnego utworu z chłopakami. Nie wiemy, jakie są umiejętności wokalne Musiała i Remigiusza, ale z pewnością teledysk z udziałem aktora Rodzinki byłby hitem. Jest to jednak nasza sugestia, która mamy nadzieję spodoba się zarówno zwyciężczyni X Factora jak i młodemu artyście. 

Tak wyglądają wakacje gwiazd

Jak wyglądają wakacje finalistki X Factor? Wokalistka odpoczywa w gronie znajomych - Maćka Musiała i Remigiusza Wierzgonia, czyli po prostu ReZigiusza. 

ostatnio za kolorowo na tym ig ? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika m a r t a b i j a n ? (@marta_bijan)
? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika m a r t a b i j a n ? (@marta_bijan)
Estamos preparados. #deszczzdjec #start ? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maciej Musiał (@maciekmusial_official)
Mięsne jeże w Lloret ?? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maciej Musiał (@maciekmusial_official)

Kim jest Marta Bijan?

Jeżeli ktoś z Was nadal nie wie, kim jest Marta Bijan, to spieszymy z wyjaśnieniami. To pochodząca z Sosnowca nastolatka, która zwyciężyła 4 edycję X Factora. Oprócz pięknego wokalu posiada jeszcze jeden atut - urodę. Te dwie rzeczy sprawiają, że świetnie prezentuje się na scenie. A tę Marta kocha od dawna - w konkursach wokalnych występowała już jako czterolatka. W szkole śpiewała w zespole Mini-Babki oraz regularnie uczęszczała na zajęciach z nauki gry na pianinie. Ma duszę prawdziwej artystki - sama tworzy teksty piosenek i od czasu do czasu pisze wiersze. Wierzymy, że Marta ma przed sobą długą i usłaną sukcesami karierę muzyczną. 

Ostatni teledysk Marty Bijan do piosenki Poza Mną ukazał się w 23 lutego 2015 roku. Fani piosenkarki z pewnością ucieszyliby się z kolejnego, tym razem wakacyjnego klipu.