Maroon 5 ft. Gwen Stefani: razem w utworze My Heart Is Open. Czy to bedzie udane połączenie? [VIDEO]

2014-07-21 15:12

Gwem Stefani z Maroon 5 wystąpi gościnnie w utworze My Heart Is Open. Takie żywiołowe połączenia będzie zapewne bardzo interesujące dla fanów muzyki z pogranicza rocka i popu. Może jeszcze w roku 2014 będziemy się bawić do ich piosenki?

Adam Levine z Gwen Stefani chciał wystąpić już dawno temu. Od wielu lat podziwia ją za dokonania na scenie muzycznej. Wreszcie spełnił więc swoje marzenie. Gwen Stefani z Maroon 5 wystąpi gościnnie w utworze My Heart Is Open. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że nakręcą do niego teledysk.James Valentine zdradza, że utwór będzie kontynuacją poprzedniego dzieła. Po wydaniu Overexposed muzycy nie chcą spocząć na laurach. Nie zerwą współpracy z osobami, które pomogły stworzyć im poprzednią płytę. Album V ukaże się 1 września, a do tego czasu muzycy intensywnie pracują nad utworami.

Co ciekawe, Adam Levine z Gwen Stefani spotka się jesienią w programie The Voice. Bez wątpienia będą się ze sobą bardzo dobrze dogadywać. Myślicie, że z tego połączenia powstanie niezapomniany przebój?

Najnowsze