Marina - tekst piosenki z On My Way napisany przez Wojciecha Szczęsnego!

2017-11-27 15:42
Marina - tekst piosenki z On My Way napisany przez Wojciecha Szczęsnego!
Autor: fot. WBF Marina - tekst piosenki z On My Way napisany przez Wojciecha Szczęsnego!

Marina i Wojciech Szczęsny połączyli siły. W której piosence? Jaką historię przedstawił bramkarz reprezentacji Polski? Sprawdźcie szczegóły ich współpracy na ESKA.pl

MaRina - tekst piosenki napisany przez Wojciecha Szczęsnego ciekawi wiele osób. O czym pisał bramkarz reprezentacji Polski w piłkę nożną? I ostatecznie, o którą piosenkę chodzi? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl. Przypomnijmy, że artystka na początku listopada 2017 roku wydała swój drugi w karierze album. Z krążka On My Way pochodzą m.in. Takin' Ya Rock Out oraz Hiding In The Water.

MaRina - tekst piosenki napisany przez Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny jest autorem jednej z piosenek na nowej płycie swojej żony, Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Chodzi dokładnie o warstwę liryczną kawałka zatytułowanego I Do. W filmiku na kanale Łączy nas piłka powiedział: - Moja żona napisała linię melodyczną bez słów. Ja jakoś tak zupełnie z nudów, w któryś wieczór zacząłem pisać. Pisałem, pisałem i wysłałem żonie w ramach niespodzianki. Myślałem, że oleje, potraktuje jako żart, a ona uznała, że to całkiem fajne. Trochę go zmieniliśmy, ale tekst i pomysł jest mój.

O czym jest piosenka MaRiny pt. I Do? Wojciech Szczęsny również na łamach Łączy nas Piłka, powiedział: - Tekst każdy może zrozumieć na swój sposób. Nie muszę go tłumaczyć, bo wiem, co artysta miał na myśli. Ogólnie to utwór o toksycznej miłości. Za muzykę odpowiada Piotr 'Duit' Krygier, który w przeszłości stworzył utwór Sokoła pt. Rób to, w co wierzysz. 

Bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu Turyn już nie raz pokazywał swoje muzyczne zacięcie. Najlepszym tego dowodem jest jego piano wersja hitu All Of Me (oryginalnie John Legend). Zobaczcie:

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze