MaRina śpiewa Beyonce. Sama śmieje się ze swojej gestykulacji

2017-12-04 16:14
MaRina śpiewa Beyonce. Sama śmieje się ze swojej gestykulacji
Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/EastNews MaRina

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoje Instastory wrzuciła filmik, na którym wykonuje Listen z repertuaru Beyonce. Śpiewanie tej piosenki pochłonęło ją tak bardzo, że później sama śmiała się ze swojej emocjonalnej interpretacji.

MaRina filmik ze swoją wersją Listen opublikowała na instastory z podpisem: jaka gestykulacja. Ewidentnie ją samą rozbawił fakt, jak mocno wczuła się w to wykonanie. Nic dziwnego – repertuar Beyonce to nie lada wyzwanie i z pewnością nie każdy wokalista mógłby mu podołać. Żona Wojciecha Szczęsnego dała jednak z siebie wszystko!

MaRina śpiewa Beyonce. Sama śmieje się ze swojej gestykulacji
Autor: screen instagram.com/marina_official Screen z Instagrama MaRiny

MaRina śpiewa Beyonce

MaRina nie po raz pierwszy zmierzyła się z repertuarem Beyonce. Poniżej przypominamy jej wykonanie utworu Halo w wersji akustycznej.

MaRina swoją ostatnią płytę On My Way wydała 17 listopada. To drugi krążek piosenkarki, a promowały go trzy utwory: Takin' Ya Rock Out, Hiding In The Water oraz tytułowy singiel. Nagrywanie coverów piosenek Beyonce to niezły pomysł na promocję. Wokalista, który poradzi sobie z wykonaniem tak trudnych utworów, bezsprzecznie potwierdza, że ma dobry głos. Nawet jeśli w trakcie zdarzy mu się zrobić kilka dziwnych min. 

Marina - płyta On My Way. Mocne powody, by niecierpliwie czekać!

Autor: brak danych

  Marina - płyta On My Way online i oczywiście w fizycznej sprzedaży pojawi się 17 listopada 2017. Drugi album polskiej wokalistki promuje Takin' Ya Rock Out, Hiding In The Water oraz singiel tytułowy. Wszystkie trzy doczekały się teledysków, które mogą robić

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze