MaRina o byciu sobą u boku piłkarskiej gwiazdy, blaskach i cieniach bycia ze Szczęsnym i nowej płycie

2017-12-12 12:18
Marina - tym wywiadem pierwszy raz udowadnia hejterom że nie jest pustą celebrytką
Autor: fot. WBF Marina

W Jazdach Gwiazdy pasażerką Rudego była MaRina. W rozmowie pokazuje swoją prawdziwą twarz - takiego wywiadu jeszcze nie było. MaRina szczerymi odpowiedziami na pytania o życie prywatne udowadnia wszystkim hejterom, że nie jest celebrytką, która zrezygnowała z kariery na rzecz wygodnego życia u boku piłkarskiej gwiazdy. Zobaczcie wywiad na ESKA.pl.

MaRina to wokalistka, która oprócz bycia żoną gwiazdy futbolu pracuje z sukcesami na własną markę, ale wywiad Jazdy Gwiazdy w ESKA TV pokazuje, jak ważne dla niej jest pozostanie sobą mimo zainteresowania mediów. Wielu internautów zarzucało jej, że chwali się swoim luksusowym życiem u boku Wojciecha Szczęsnego. Zobaczcie wywiad, w którym opowiada jak to życie wygląda na co dzień, jakie wyzwania i problemy łączą się z byciem popularną osobą i jak MaRinie i Wojciechowi Szczęsnemu udaje się zachować dystans do sławy i hejtu.

MaRina śpiewa Beyonce. Sama śmieje się ze swojej gestykulacji

Autor: brak danych

Marina Łuczenko-Szczęsna na swoje Instastory wrzuciła filmik, na którym wykonuje Listen z repertuaru Beyonce. Śpiewanie tej piosenki pochłonęło ją tak bardzo, że później sama śmiała się ze swojej emocjonalnej interpretacji.

Jazdy Gwiazdy z MaRiną - o co Rudy pytał wokalistkę?

Rudy w Jazdach Gwiazdy pytał MaRinę, czyli Marinę Łuczenko-Szczęsną, nie tylko o jej karierę muzyczną, ale też o małżeństwo z Wojciechem Szczęsnym. Piosenkarka wyjawiła kilka sekretów związanych z tym, kto rządzi w ich domu. "Ja w domu jestem totalną gwiazdą,ale jak wychodzimy, to on jest większą gwiazdą" - Marina mówi, że sława nie jest dla niej priorytetem. Nie zabiega o to, żeby jej muzyka była komercyjna, ale przyznaje, że jako artystka chciałaby gromadzić wielkie tłumy na koncertach. 

Gwiazda opowiedziała też, jak oboje z mężem radzą sobie z popularnością. MaRina docenia to, że w Turynie nie musi martwić się obserwującymi ją paparazzi.Gdy poruszono temat internetowego hejtu, MaRina udowodniła, że ma dystans do siebie i do tego co się o niej mówi bo nie ma to żadnych podstaw. Kiedy wrzuca do instagramu stare zdjęcia z urlopów, wszystkim sie wydaje, że są na nieustających wakacjach, a regułą jest to, że nawet w Turynie, dzień przed meczem nie widzi się z mężem bo ma zgrupowanie w hotelu. Nie ma też mowy o wolnym dniu, bo Szczęsny ma treningi codziennie. 

O tym co Szczęsny mówi grając w piłkę na konsoli i  jak napisał piosenkę na jej płytę dowiecie się oglądając całe nagranie.

Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!

Autor: brak danych

- Weźmy piłkarza! - mówi Szczęsny. – Nieee, ja wybiorę dziewczynkę. Tancerkę - odpowiada mu Krychowiak. Dlaczego się kłócą? Przekonajcie się na ESKA.pl

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze