Marina - mocny powrót! 5 najlepszych momentów teledysku do On My Way

i

Autor: Fot. Screen z YouTube Marina prezentuje teledysk do On My Way

Marina - mocny powrót na scenę! 5 najlepszych momentów teledysku do On My Way

2016-04-21 19:34

Marina powraca na scenę w wielkim stylu. Kilka dni po opublikowaniu nowej piosenki zatytułowanej On My Way Marina prezentuje teledysk! Na ESKA.pl wybraliśmy jego 5 najlepszych momentów.

Marina wraca na scenę w wielkim stylu. Przypomnijmy, że piosenkarka i kompozytorka, a prywatnie narzeczona Wojciecha Szczęsnego ma za sobą kilkuletnią przerwę w karierze. Teraz Marina wróciła i 18 kwietnia zaprezentowała fanom swój nowy utwór zatytułowany On My Way. Singiel ten jest zapowiedzią płyty, którą nagrywa wokalistka. Dodatkowo 21 kwietnia w sieci ukazał się klip do premierowej piosenki, która miała tego dnia swoją międzynarodową premierę. Teledysk do On My Way w reżyserii Sashy Samsonovej został zrealizowany w Kalifornii w USA. Samsonowa pracowała wcześniej z takimi gwiazdami jak: Kylie Jenner, Johnem Legendem i Fifth Harmony. Poniżej możecie zobaczyć efekty współpracy Mariny z reżyserką.

 

>> Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w hicie Justina Biebera [VIDEO]

Marina: On My Way - najlepsze fragmenty

Przyznacie, że teledysk wygląda naprawdę nieźle. Z tego względu na ESKA.pl wybraliśmy 5 - naszym zdaniem - najlepszych fragmentów teledysku do On My Way.

#1

via GIPHY

#2

via GIPHY

#3

via GIPHY

#4

via GIPHY

#5

via GIPHY

>> Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona!

KL