Marina Łuczenko-Szczęsna: ślub, wiek, ciąża, dziecko, piosenki

2018-07-05 16:41
Marina Łuczenko-Szczęsna: ślub, wiek, ciąża, dziecko, piosenki
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz/East News Marina Łuczenko-Szczęsna: ślub, wiek, ciąża, dziecko, piosenki

MaRina Łuczenko-Szczęsna to jedna z gwiazd show-biznesu. Kim dokładnie jest wokalistka? Przekonajcie się sami na ESKA.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna: ślub, wiek, ciąża, dziecko, mąż, piosenki - to kwestie, które najbardziej interesują internautów. Kim jest Marina Łuczenko-Szczęsna i czym się zajmuje? Poznajcie ją bardziej na ESKA.pl. Na początku lipca 2018 przekazała bardzo wesołą wiadomość. Marina poinformowała, że wspólnie z Wojciechem Szczęsnym mogą się cieszyć z narodzin synka.

Marina Łuczenko-Szczęsna - ślub

Ślub Mariny i Szczęsnego odbył się 21 maja 2016 w Grecji w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół pary. Wśród gości była m.in. Anna Lewandowska, a uroczystość uświetnił swoim występem James Arthur!

Marina Łuczenko-Szczęsna - wiek

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła się ur. 3 lipca 1989 roku w Winnicy na Ukrainie.

Marina Łuczenko-Szczęsna - ciąża

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, jak oka w głowie strzegli informacji o planach rodzinnych. Wokalistka wyjawiła je na blisko dwa miesiące przed porodem na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Swoją decyzję o ukrywaniu ciąży tłumaczyła: - Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.

Krychowiak i Szczęsny 14 lat temu. Zobaczcie, jak wyglądali!

Marina Łuczenko-Szczęsna - dziecko

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła chłopca. Liam, bo tak ma na imię, jest pierwszym dzieckiem MaRiny i Wojtka Szczęsnego. O narodzinach poinformowała fanów za pośrednictwem profilu w serwisie Instagram. 

Marina Łuczenko-Szczęsna - piosenki

MaRina, bo pod takim pseudonimem występuje żona Wojtka Szczęsnego, swoją karierę rozpoczęła od wydania singla Glam Pop, który mogliście usłyszeć na antenie Radia ESKA. Popularny był także utwór Peper Mint oraz Electric Bass. MaRina ma na koncie dwie płyty: Hard Beat (2010) oraz On My Way (2017). 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze