Marina Łuczenko śpiewa FourFiveSeconds Rihanny. Wypadła lepiej niż RiRi? Zobaczcie i porównajcie [VIDEO]

2015-03-27 14:36
Marina Łuczenko
Autor: fot. WBF Marina Łuczenko

Marina Łuczenko scoverowała Rihannę po raz kolejny. Tym razem wokalistka zmierzyła się z FourFiveSeconds i dla wielu w akustycznej wersji hitu wypadła lepiej niż sama RiRi! Zobaczcie, jak Marina Łuczenko śpiewa FourFiveSeconds Rihanny i porównajcie jej wykonanie z oryginałem już teraz na ESKA.pl!

Marina Łuczenko w FourFiveSeconds Rihanny to najnowsza muzyczna propozycja dla fanów piosenkarki. Wokalistka cover FourFiveSeconds zamieściła na Instagramie i Facebooku pod koniec marca 2015 roku wykonanie prezentując w trzech krótkich filmikach. Marina Łuczenko śpiewając FourFiveSeconds zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy. Akustyczna wersja jednego z nowych hitów Rihanny przypadało do gustu niektórym tak bardzo, że Ci uznali ją za lepszą od oryginału. Na ESKA.pl macie możliwość porównać obie wersje kawałka a w komentarzach możecie wskazać tę Waszym zdaniem lepszą.


To nie pierwszy raz, kiedy Marina Łuczenko coveruje Rihannę. Wcześniej w sieci pojawiło się nagranie z artystką śpiewającą Only Girl również w akustycznej odsłonie.

Ed Sheeran zaśpiewał na ślubie! Zobacz film z zaskakującego koncertu [VIDEO]

Marina Łuczenko w połowie 2014 roku przeszła operację strun głosowych. W 2015 roku coraz częściej słyszy się o jej powrocie. Potwierdza to chociażby piosenka do kalendarza Dżentelmeni 2015 zatytułowana W bezdechu czy też częste wizyty w studiach nagraniowych.  

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze