Marina Łuczenko - Adorn. Polka coveruje Miguela - zobacz teledysk! [VIDEO]

2013-08-06 16:05

Marina Łuczenko coveruje utwór Miguela - Adorn. Informuje nas o tym na swoim Facebooku. Nowy klip można już oglądać na Eska.pl!

Marina Łuczenko coveruje Miguel - Adorn. Czy możemy spodziewać się kolejnego hitu na miarę np. Electric Bass Clip, Saturday Night.

O tym, że będzie klip MaRina informowała już wieczorem na Facebooku. - Właśnie dostałam finalną wersję clipu. Nie mogę się doczekać jutra - pisze gwiazda.

MaRina na Facebooku o nowym klipie.A dziś (6 sierpnia) mam okazję podziwiać artystkę w nowej odsłonie. Teledysk został nagrany w jednym pomieszczeniu. MaRina już może być z siebie dumna! Na YouTubie pojawiają się pozytywne opinie. - Jaram się! No i czekam na drugą płytę Marina! - pisze Mateusz Foremny. - Niesamowite - dodaje kapkap01.

Takiej lirycznej Mariny Łuczenko przy gitarze akustycznej Eska.pl nie widziała. A wam jak się podoba wykon piosenkarki?A może utwór Electric Bass Clip lepszy?


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze