Marina i Sara Boruc w coverze Shape of You! [VIDEO]

2017-07-28 14:16
Marina i Sara Boruc w coverze Shape of You! [VIDEO]
Autor: Fot. Instagram/marina_official Marina i Sara

Marina i Sara Boruc nagrały cover wielkiego hitu Eda Sheerana. Jak polskie WAGs poradziły sobie z Shape of You?

Marina spędza wakacje z Sarą Boruc. Dwie piękne celebrytki i żony polskich bramkarzy wolny czas spędzają na Mykonos, pięknej greckiej wyspie. Po relacjach, które możemy oglądać na Instagramie widać, że panie świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Jednak nawet podczas wakacji polskie WAGs nie zapominają o swojej pasji muzycznej. Przypomnijmy w tym miejscu, że zarówno Marina, jak i Sara Boruc zajmują się śpiewaniem. 

Marina i Wojciech Szczęsny śpiewają Eda Sheerana! [VIDEO]

Autor: brak danych

Marina i Wojciech Szczęsny cieszą się dużą popularnością w serwisach społecznościowych. Para regularnie publikuje na Instagramie krótkie filmiki, na których śpiewa covery znanych utworów. Tym razem piękna i utalentowana wokalistka wzięła na warsztat h

Marina i Sara Boruc - Shape of You

Na instagramowym profilu Mariny znajdziemy bardzo dużo nagrań, na których możemy posłuchać jej umiejętności wokalnych. Trochę inaczej jest w przypadku Sary Boruc. Na szczęście tym razem żona Wojtka Szczęsnego podzieliła się z fanami wspólnym nagraniem z Sarą Boruc. Dziewczyny na filmiku wykonują wielki hit Eda Sheerana. Widać, że to jedna z ich ulubionych piosenek, bo gdy tylko została puszczona na plaży dziewczyny zaczęły śpiewać. Posłuchajcie jak im poszło:

Fuuuun with my friends 👯👯 #summer #summervibe #mykonos #fun #cover #shapeofyou #beachlife #nammos #2k17 Post udostępniony przez MaRina Łuczenko - Szczęsna (@marina_official)

Wcześniej to Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w hicie Justina Biebera zrobili ogromną furorę w internecie. Jak bedzie tym razem?

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze