Marianna Schreiber wypaliła w kierunku Jakuba Rzeźniczaka. Tak zareagował były piłkarz

i

Autor: Clout MMA Marianna Schreiber wypaliła w kierunku Jakuba Rzeźniczaka. Tak zareagował były piłkarz

OGROMNA DRAMA

Marianna Schreiber wypaliła w kierunku Jakuba Rzeźniczaka. Tak zareagował były piłkarz

2024-05-22 10:34

Mariana Schreiber jest jedną z gwiazd walki, podczas gali freak-fightowej Clout MMA 5. Kobieta pojawiła się, podczas konferencji prasowej na tym samym panelu dyskusyjnym, co Jakub Rzeźniczak, który także zawalczy w czerwcowej odsłonie wydarzenia. Pomiędzy nimi od kilku tygodni mocno iskrzy, a to wszystko za sprawą kontrowersji, jakie pojawiły się wokół byłego piłkarza. Co zarzuciła aktywistka Rzeźniczakowi i jaką miała do niego prośbę? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Mariana Schreiber ostro do Jakuba Rzeźniczaka - co powiedziała?

Mariana Schreiber nie gryzie się w język i mówi to, co myśli o danej sytuacji. Aktywistka od kilku tygodni ostro komentuje życie prywatne byłego piłkarza. Zresztą, nie tylko ona, bo wokół Jakuba Rzeźniczaka pojawiło się mnóstwo kontrowersji, o których rozpisywały się media. Wszystko zaczęło się po głośnym wywiadzie u Żurnalisty. Rzeźniczak stwierdził, że poznał swoją ówczesną dziewczynę i matkę jego dziecka za sprawą kolegi, który zajmował się "załatwianiem dziewczyn na telefon". Kobieta nie pozostawiła tego bez komentarza. Ogromny, negatywny szum zrobił się też po rozmowie w Dzień Dobry TVN. Kilka minut po słowach piłkarza, w internecie rozpętała się potężna burza, a wizerunek byłego zawodnika Legii Warszawa mocno ucierpiał. Internautów zszokował fragment rozmowy, w której piłkarz wprost przyznał, że nie ma kontaktu ze swoją sześcioletnią córką, ponieważ nie czuje z nią żadnej więzi. Tego samego dnia wydał oświadczenie, za sprawą którego zabronił przedstawicielom programu publikowania części rozmowy, bo wywiad miał dotyczyć tematów świątecznych oraz oczekiwania na córkę, a nie jego przeszłości.

Clout MMA 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 8.06.2024?

Mało kto wie, że zyskała sławę dzięki Top Model. Jaka była kiedyś Marianna Schreiber?

Mariana Schreiber ostro do Jakuba Rzeźniczaka - co powiedziała?

Najpierw byłego piłkarza zaatakował jego rywal w walce na Clout MMA 5. Tomasz Matysiak zapytał wprost: Chcę tylko wiedzieć, czy mnie też zdradzi na dwa dni przed walką i na przykład zawalczy z kimś innym. Raz już nie czekał na narodziny dziecka, tylko poszedł do kochanki. Dlatego chciałbym zapytać, czy doczeka do walki. Rzeźniczak odpowiedział: To, co teraz powiedziałeś, jest nieprawdą i już to wielokrotnie prostowałem.

Niedługo później do zadawania pytań Rzeźniczakowi wkroczyła Marianna Schreiber. Zapytała: Jakubie, jak to jest być takim chu..., to znaczy kiepskim ojcem? Czy przeprosiłeś już matkę swojego dziecka, przeprosiłeś publicznie? Na co piłkarz odmówił udzielenia odpowiedzi. Tłumaczył, że to nie jest odpowiednie miejsce do rozstrzygania spraw prywatnych, a co więcej twierdził, że media już rozpisywały się na ten temat i wszyscy dobrze znają odpowiedź.

Kuba Rzeźniczak publicznie nie przeprosił za swoje słowa, dlatego też Schreiber postanowiła wydać mocne oświadczenie. Stwierdziła, że chciałaby wygrać z Wiktorią Jaroniewską, z którą walczy na Clout MMA, ale jeszcze większym sukcesem będą przeprosiny piłkarza: - Większym sukcesem będzie dla mnie, jeśli Jakub przeprosi teraz przed całą Polską, że matkę swojego dziecka publicznie nazwał prostytutką, a dziecka się wyparł i powiedział, że go nie chce, powiedziała. Sportowiec uciął temat mówiąc: Nie będę poruszał tego tematu, to nie jest miejsce i czas na załatwianie takich rzeczy.

Iga Świątek - tak mieszka i żyje królowa tenisa. Daleko jej do luksusu za miliony!

Na sam koniec panelu dyskusyjnego przed Clout MMA 5 nieusatysfakcjonowana brakiem reakcji Rzeźniczaka zaapelowała do freak-fightowego rywala piłkarza i swojej rywalki, Wiktorii Jaroniewskiej o przekazanie gaży za pojedynek na ważny w jej odczuciu cel: Tomaszu, Wiktorio mam do was pytanie. Czy przekażecie część swojej gaży, tak jak i ja, na to by Jakub Rzeźniczak w końcu zabrał swoje dziecko na wakacje? Wspólnie zadeklarowali, że chętnie to zrobią.

Sonda
Czy Marianna Schreiber powinna startować w wyborach prezydenckich?