Mariah Carey w Polsce 2016: Gromee supportem przed koncertem w Krakowie!

2016-04-11 14:46
Mariah Carey Gromee
Autor: fot. mat. prasowe Mariah Carey w Polsce 2016: Gromee supportem przed koncertem w Krakowie!

Mariah Carey w Polsce 2016 zaśpiewa piosenki, które podbijały listy przebojów na całym świecie. Koncert w Krakowie 2016 z pewnością cieszyć się będzie dużą popularnością. Tym bardziej, że jako support swój set zagra Gromee! Już teraz sprawdźcie szczegóły - oczywiście na ESKA.pl

Mariah Carey - koncert w Polsce 2016 odbędzie się już 11 kwietnia! Występ w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej Sweet Sweet Fantasy. Jest to pierwsze od 13 lat tournee po Europie. Mało tego będzie to pierwszy koncert uznanej wokalistki w naszym kraju. Kto wystąpi przed Mariah Carey? Już wiemy, że supportem będzie Gromee, twórca hitu Live Forever czy Follow You!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Mariah Carey w Polsce 2016:

Mariah Carey jest najlepiej sprzedającą się artystka wszech czasów! Po trzynastu latach powróci na europejskie sceny tej wiosny ze swoją trasą Sweet Sweet Fantasy. Artystka jest muzyczną ikoną, soulową legendą, fenomenem popu, dającą zapierające dech w piersiach koncerty wokalistką. Światowa supergwiazda zabierze swoich fanów na ekscytującą podróż, wykonując swoje największe hity m.in. ponadczasowe: "Hero", "Fantasy", "Always Be My Baby" czy światowy przebój "We Belong Together" i wiele, wiele innych.

Gromee support Mariah Carey

Live Nation informuje, że jako support na pierwszym koncercie artystki w Polsce wystąpi Gromee - krakowski producent, dj, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki, które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Wyróżniony Złotą Płytą za utwór 'Follow You", który wokalnie wspiera WurlD – amerykański wokalista współpracujący m.in. z Timbalandem. Muzyk największe sukcesy odnosił za sprawą hitów: Who Do You Love, Open Up Your Heart, Gravity, You Make Me Say czy Live Forever z Anderzem Wrethovem. Gromee jest najlepszą rozgrzewką przed koncertem Mariah Carey. Przypominamy - wydarzenie już 11 kwietnia 2016 w Tauron Arenie w Krakowie!

 

RW

Najnowsze