Maria Tyszkiewicz nagrała piosenkę z finalistą The Voice! Będzie HIT?

2020-02-13 13:29 RW
Maria Tyszkiewicz nagrała piosenkę z finalistą The Voice! Będzie HIT?
Autor: mtj.pl / okładka singla Let Me In Maria Tyszkiewicz nagrała piosenkę z finalistą The Voice! Będzie HIT?

Maria Tyszkiewicz powraca z nowym singlem i sprawia, że niecierpliwość fanów jest jeszcze większa. Nie mogą się oni doczekać jej debiutanckiej płyty. Jak brzmi utwór Let Me In? Przekonajcie się słuchając go - na ESKA.pl.

Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka, która na swoim koncie ma już trzy bardzo dobrze przyjęte utwory - Ufam sobie, Chodź oraz Deszcz - stworzone przy współpracy z najlepszymi producentami i autorami tekstów takimi, jak Jeremiasz Hendzel, Michał "Mamut" Sarapata, Arek Sitarz z Rasmentalism znany jako Ras, czy Wishlake. Z tym ostatnim pracowała także nad singlem Let Me In, w którym gościnnie pojawia się Pierre Danae, finalista ósmej edycji francuskiego programu The Voice. Wspólnie z nim Maria napisała również tekst do tej piosenki. 

Pierre Danae - kim jest?

Pierre Danaë zachwycił jurorów ósmej edycji francuskiego The Voice wykonaniem piosenki Wicked Game, Chrisa Isaaka, którą zaśpiewał podczas przesłuchań w ciemno. Odwrócił wtedy wszystkie cztery fotele. Ostatecznie w 2019 roku doszedł do półfinału programu, w którym popisał się interpretacją utworu The Scientist zespołu Coldplay. Zaraz po programie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych wokalistów we Francji.

Zdobyta popularność pozwoliła mu na odwiedzenie ze swoją twórczością niemal całego świata. Koncertował m.in. w Wielkiej Brytanii, w Belgii, we Włoszech, a nawet w Maroko, gdzie swoimi występami uświetnił prestiżowe pokazy mody.

Utwór Let Me In znajdzie się na debiutanckiej płycie Marii Tyszkiewicz, której premiera została zaplanowana na wiosnę 2020 roku.

Najnowsze