Maria Sadowska - mąż, wiek, wzrost, dzieci, piosenki, Instagram. O co pytacie Google?

2019-12-29 10:37
Maria Sadowska
Autor: WBF

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Marii Sadowskiej znajdziecie teraz na ESKA.pl! Sprawdziliśmy jakich informacji o wokalistce najczęściej szukacie w Google.

Maria Sadowska to polska wokalistka śpiewająca utwory z takich gatunków jak jazz, pop czy funk. Dzięki swemu doświadczeniu wielokrotnie pojawiała się jako jurorka w The Voice Of Poland. Swoją osobą wzbudza zawsze zainteresowanie widzów, którzy szukają informacji na jej temat w internecie. Najczęstsze zapytania w Google dotyczą między innymi jej wieku, dzieci i piosenek.

Maria Sadowska - dzieci

Maria Sadowska ma dwójkę małych dzieci. Córkę Lilę z 2013 roku i syna Iwo Ryszarda, który przyszedł na świat w 2015 roku. Ze względu na swoją aktywność zawodową Maria łączy pracę z obowiązkami Mamy więc jej dzieci często pojawiają się z nią na planie produkcji, w których bierze udział.

Maria Sadowska w Agent Gwiazdy

W 2019 roku wokalistka zdecydowała się na udział w programie Agent Gwiazdy.

Maria Sadowska - mąż

Mężem Marii sadowskiej i ojcem jej dzieci jest Adrian Łabanowski. Choć parę tworzyli od lat to ślub wzięli dopiero w 2017 roku. Adrian Łabanowski jest z zawodu fizjoterapeutą lecz dzieli z Marią muzyczną pasję. Jest on liderem grającej reggae grupy No Logo.

Ślub Marii Sadowskiej. Kim jest Adrian Łabanowski?

Maria Sadowska - piosenki

Wiele piosenek Sadowskiej stało się hitami. Kilka jej największych przebojów to między innymi Chcemy tylko tańczyć z debiutanckiego krążka JutroJest dobrze z albumu Spis Treści oraz nagrany wspólnie z Urszulą Dudziak utwór Jazz na ulicach pochodzący z wydanej w 2014 roku płyty pod tym samym tytułem.

Maria Sadowska - filmy

Muzyka nie jest jedyną sztuką, którą zajmuje się Maria Sadowska. Jest ona również uznaną reżyserką filmową. Do jej najsłynniejszych dzieł należą Demakijaż (2009), Dzień kobiet (2012) oraz Sztuka Kochania: Historia Michaliny Wisłockiej (2017) opowiadający o znanej polskiej seksuolog.

Maria Sadowska - wiek

Maria Sadowska przyszła na świat 27 czerwca 1976 roku w Warszawie. Oznacza to, że wokalistka ma obecnie 43 lata.

Maria Sadowska - Facebook

Oficjalne konto Marii Sadowskiej na Facebooku to miejsce, w którym najlepiej szukać aktualnych informacji dotyczących artystki i jurorki The Voice Of Poland.

Najnowsze