Margaret - wiek, wzrost, mąż, rodzice, Szansa na Sukces, piosenki, Instagram, YouTube

2021-08-05 17:01
Margaret
Autor: WBF

Margaret - wiek, wzrost, mąż, rodzice, Szansa na Sukces, piosenki, Instagram, YouTube. Kim tak naprawdę jest słynna wokalistka i co o niej wiemy? Postanowiliśmy zebrać o Margaret wszystkie najważniejsze informacje w jedną całość i przedstawić wam jej osobę zarówno od zawodowej, jaki prywatnej strony.

Spis treści

  1. Margaret - wiek
  2. Margaret - wzrost
  3. Margaret - mąż
  4. Margaret - rodzice
  5. Margaret - Szansa na Sukces
  6. Margaret - piosenki
  7. Margaret - Instagram
  8. Margaret - YouTube

Margaret - wiek, wzrost, mąż, rodzice, Szansa na Sukces, piosenki, Instagram, YouTube. Kim jest polska wokalistka i co tak naprawdę o niej wiemy? Małgorzata Jamroży, znana wszystkim jako popularna Margaret nie od dziś istnieje na polskiej muzycznej scenie. Choć z wykształcenia jest tak naprawdę projektantką mody, ze śpiewem związana była już od dziecięcych lat. Tak naprawdę w liceum, w najbardziej zbuntowanym okresie swojego życia założyła własny muzyczny zespół i tak naprawdę już od wczesnych lat marzyła o zaistnieniu na muzycznej scenie. Mało kto wie, ale Margaret dwukrotnie brała udział w popularnym programie Szansa na Sukces.

Gwiazda próbowała swoich sił zarówno w 2006 oraz w 2009 roku. Tak naprawdę pierwszą poważną popularność przyniósł jej teledysk do piosenki Thank You Very Much, który został zrealizowany z międzynarodową obsadą. Margaret nad edukację muzyczną pracowała całe swoje życie. Wokalistka już w dzieciństwie uczyła się gry na saksofonie i brała długie, trudne jak na jej wiek lekcje śpiewu. Co jeszcze warto wiedzieć o popularnej wokalistce, która dzisiaj jest jedną z bardziej szanowanych i cenionych muzycznych gwiazd? Zobaczcie sami! 

Margaret - wiek

Margaret urodziła się w 1991 roku w Stargardzie, a więc wokalistka ma 30 lat. 

Margaret - wzrost

Wokalistka jest dosyć niska, Margaret ma 160 cm wzrostu.

Margaret - mąż

Margaret jest po ślubie z wokalistą KaCeZetem! Szczęśliwe małżeństwo niedawno obchodziła swoją pierwszą rocznicę ślubu

Margaret - rodzice

Wielu fanów wokalistki zastanawia się, jak nazywają się jej rodzice. Otóż rodzice Margaret to Elżbieta Jamroży i Ryszard Jamroży. 

Margaret - Szansa na Sukces

Margaret dwukrotnie brała udział w programie Szansa na Sukces. Raz usłyszeliśmy ją w 2006 roku, gdzie została wyróżniona. Z kolei w 2009 roku Margaret została zwyciężczynią odcinka. 

Margaret - piosenki

Margaret ma na swoim koncie wiele muzycznych osiągnięć. Wokalistka wydała kilka płyt i wspaniałe piosenki, które osiągnęły ogromną popularność. Do jednych z jej największych hitów należą piosenki takie jak: Wasted, O Mnie Się Nie Martw, Heartbeat, Cool Me Down.

Margaret - Instagram

Margaret posiada własny Profil na Instagramie. Wokalistka posiada na nim niespełna 900 tysięcy obserwujących. 

Margaret - YouTube

Margaret jest również autorką jednego z bardziej popularnych kanał w serwisie YouTube. Wokalistka posiada własne konto, które obserwuje niespełna milion użytkowników. To właśnie tam umieszcza wszystkie swoje muzyczne nowości.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Najnowsze