Margaret - nowy hit What You Do PREMIEROWO w Radiu ESKA! [VIDEO]

2017-05-12 11:25
Margaret - nowy hit What You Do PREMIEROWO w Radiu ESKA! [VIDEO]
Autor: fot. okładka singla Margaret - What You Do Nowa piosenka Margaret - What You Do

What You Do to nowy singiel Margaret, który jest przedsmakiem trzeciego albumu gwiazdy polskiej sceny muzycznej! 12 maja premiera utworu w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Nowa piosenka Margaret - What You Do premierowo w Radiu ESKA! Debiutowi singla na naszej antenie towarzyszyła wizyta wokalistki! Margaret była gościem Rannych Ptaków w Radiu ESKA, gdzie opowiedziała o swoim świeżym numerze, singlu, teledysku kręconym na Cyprze i nadchodzącej płycie. Wywiad jak i teledysk zobaczycie na ESKA.pl. 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Margaret - What You Do [VIDEO]

What You Do, czyli nowy hit Margaret wyprodukowany w Szwecji, to przedsmak trzeciego studyjnego albumu jednej z największej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Znajdzie się on na płycie Monkey Business, która premierowo na początku czerwca 2017.   

Margaret - What You Do: teledysk utworu na YouTube miał premierę 12 maja po godzinie 7.00. Nakręcony był na Cyprze, a wokalistka będzie gwiazdą gry komputerowej. Wynika to ze wcześniejszych zapowiedzi, którą podrzucamy poniżej:

  

Pamiętajcie również, że Margaret jest nominowana do nagrody ESKA Music Awards! Na wokalistkę głosować możecie w kategorii: ESKA GO Award - Najlepszy Artysta w Sieci. Zróbcie to już teraz! 

ESKA Music Awards 2017 - ZAGŁOSUJ >>

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 to nagrody przyznawana przez Radio Eska od 2002 roku. W tym roku ponownie widzimy się w Hali Azoty w Szczecinie. 2017 ESKA Music Awards już 17 czerwca 2017 r. Startujemy o godz. 20.15!

 

Najnowsze