Natalia Gosztyła - The Voide of Poland

i

Autor: Screen z YT: The Voice of Poland/Natalia Gosztyła vs Gabriela Zdanoviciute | Chodź pomaluj mój świat | Bitwy | The Voice of Poland 13, AKPA

Marek Piekarczyk wyrzucił ją z The Voice of Poland. Powiedziała wprost, co myśli o jego decyzji

2022-10-11 12:37

Po tym, jak Marek Piekarczyk wyrzucił z programu jedną z wokalistek w sieci zawrzało. Internauci nie zgadzają się z opinią trenera i uważają, że jego decyzja była niesłuszna. Sprawę postanowiła skomentować nawet sama wokalistka!

Bitwy w The Voice of Poland to niezwykle wymagający i burzliwy etap. Trenerzy muszą podejmować ciężkie decyzje, co do przyszłości uczestników programu. Często przeważają detale, na które wokaliści w danym momencie nie mają zbyt dużego wpływu. Trenerzy The Voice of Poland mają niezwykle trudne zadanie, a widzowie, każdy z ich wyborów, biorą pod lupę. Ich oceny często nie pokrywają się z opiniami publiczności. Podobnie było w tym przypadku. Widzowie uważają, że Marek Piekarczyk dokonał złej decyzji w drugim odcinku Bitew i nie mogą wybaczyć wyrzucenia z programu utalentowanej wokalistki. Oburzenie fanów miesza się z żalem i niedowierzaniem. Sprawę postanowiła skomentować nawet sama wokalistka.

Lanberry - drużyna w The Voice of Poland 2022 [UCZESTNICY]

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze. Zdradziła jakie ma plany!

Bitwa Gabrieli Zdanoviciute i Natalii Gosztyły - The Voice of Poland

Gabriela Zdanoviciute i Natalia Gosztyła - Bitwa w The Voice of Poland 13. wywołała ogromne emocje. W sobotnim odcinku muzycznego show do rywalizacji stanęły dwie muzycznie uzdolnione wokalistki z drużyny Marka Piekarczyka. Natalia Gosztyła i Gabriela Zdanoviciute w The Voice of Poland wykonały w utwór Chodź, pomaluj mój świat z repertuaru 2 plus 1. Według trenerów występ ich nie porwał, a wokalistki nie zaprezentowały pełni swoich możliwości wokalnych. Tomson przyznał, że artystki mogły się bardziej postarać.

Nie porwało mnie. Zaśpiewałyście, bo zaśpiewałyście

Z kolei, według widzów, nie do końca udany występ nie jest winą wokalistek, a piosenki. Fani programu krytykują Marka Piekarczyka za dobór piosenki.

Jezu jak koszmarny dobór piosenki, w żaden sposób nie dało rady się wykazać...

Szkoda dziewczyn...

Fatalny dobór piosenek w drużynie Marka. Kazał im zaśpiewać prosto i tak zrobiły i za to zostały skrytykowane

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?

Ostatecznie, w kolejnym etapie zobaczymy Gabrielę Zdanoviciute. Decyzją Marka Piekarczyka, Natalia Gosztyła pożegnała się z The Voice of Poland. Jednak fani programu nie podzielają jego opinii i uważają, że trener podjął złą decyzję. W sieci pojawiło się mnóstwo głosów krytykujących jego wybór.

The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

Rzadko się zdarza, abym nie zgadzał się z wyborem Marka. Ale to właśnie ten przypadek.

Wierzę w Ciebie mocno, nie potrzeba Ci żadnych programów z takim głosem

Jak można było dokonać takiego wyboru, było słychać że Gabriela chciała tylko zabłysnąć i nie zrozumiała w ogóle utworu

Natalia Gosztyła - The Voice of Poland

Po tym, jak Natalia Gosztyła odpadła z The Voice of Poland, wokalistka postanowiła zabrać głos. Przyznała, że liczyła na więcej.

Moja przygoda w programie dobiegła końca. Bardzo się cieszę, że los zdecydował się podarować mi ten prezent dopiero w momencie, w którym byłam gotowa na równi dźwignąć plusy i minusy udziału w programie. Występując publicznie wielokrotnie wystawiamy się na pożarcie lwom. Często jesteśmy krytykowani za coś na co nie mamy wpływu. Ja przez kilka ostatnich lat intensywnie pracowałam na swoje poczucie wartości jako człowiek i jako wokalistka. Udział w programie pokazał mi, że solidnie odrobiłam lekcje, dzięki czemu moje marzenia nie runą jak domek z kart.

Natalia Gosztyła podkreśliła, że czuje wielki niedosyt, jednak nie zamierza rezygnować ze swoich marzeń.

Program rozrywkowy rządzi się swoimi prawami i tylko od nas samych zależy, co zrobimy dalej, kiedy już zgasną światła, a dookoła zabraknie całego sztabu ludzi. Oczywiście skłamałabym mówiąc, że nie mam niedosytu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i bardzo chciałam zaśpiewać dla Was utwór, który w końcu pokazałby moje możliwości wokalne. Jednak wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wolny ptak nie lubi (nawet) złotych klatek. Cieszę się, że do końca zostałam wierna sobie, nie zatracając w tym siebie i swojej tożsamości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE