Marek Kaliszuk - nowa piosenka wspomnieniem przyjaciółki. O kogo chodzi?

2020-10-28 9:52 jj
Marek Kaliszuk w nowym singlu wspomina przyjaciółkę. O kogo chodzi?
Autor: Materiały prasowe ZPR Marek Kaliszuk w nowym singlu wspomina przyjaciółkę. O kogo chodzi?

Marek Kaliszuk wydał właśnie kolejny singiel zapowiadający jego nadchodzący album. Opowiada w nim o swojej przyjaciółce, z którą musiał się niespodziewanie pożegnać dziesięć lat temu. O kogo chodzi? Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Marek Kaliszuk w nowym singlu wspomina przyjaciółkę. O kogo chodzi? Marek Kaliszuk to polski aktor i piosenkarz. Kojarzony jest z epizodyczną rolą w serialu Lokatorzy, ale popularność przyniosło mu wcielenie Bogdana w serialu M jak miłość. Od dziecka uwielbiał grać na fortepianie i występował w Reprezentacyjnym Zespole Pieśni i Tańca Warmia z Olsztyna. W 2015 roku wydał debiutancki singiel I Won’t Stop. Artysta w najnowszym utworze wyraża swoje niezrozumienie, żal i tęsknotę. Piosenka była jego sposobem na poradzenie sobie z utratą przyjaciółki. Jest to przyjemny, romantyczny utwór, którego warto posłuchać.

ESKA XD #007

Marek Kaliszuk w nowym singlu wspomina przyjaciółkę. O kogo chodzi?

Marek Kaliszuk napisał utwór dla swojej przyjaciółki Kasi Weredyńskiej. Artysta uwielbiał rozmawiać, grać z młodą aktorką w serialach. Przez prawie dwa lata nie mógł otrząsnąć się po odejściu swojej przyjaciółki. Jak mówi sam artysta, to był ciężki czas:

Płakałem, tęskniłem, byłem wściekły! Miałem w sobie ogromny żal. I te dręczące pytania, dlaczego... Przez prawie dwa lata nie potrafiłem się otrząsnąć. Nie umiałem pogodzić się z Jej nieobecnością. Mój umysł wciąż mówił mi, że przecież gdzieś musi być... Któregoś dnia poczułem, że muszę to z siebie wyrzucić, że dłużej już tak się nie da.

Najnowsze