Marcysia z Ekipy Friza przeszła OPERACJĘ! Co stało się popularnej gwieździe?

2021-09-20 17:04
Marcysia Ryskala
Autor: Instagram.com/ryskalamarcysia

Marcysia z Ekipy Friza to popularna influencerka, która podobnie jak inni członkowie paczki ma duże grono odbiorców. Ostatnio jej fani byli jednak bardzo zaniepokojeni, ponieważ Marcysia miała problemy ze zdrowiem. Musiała nawet przejść operację. Teraz opowiedziała, co się wydarzyło. Z jakim problemem zmagała się gwiazda internetu?

Marcysia z Ekipy Friza przeszła OPERACJĘ! Co stało się popularnej gwieździe? W słynnej ekipie Karola Wiśniewskiego doszło do małego wypadku. Pokrzywdzona została Marcysia, która jest jedną z najbardziej lubianych influencerek z grupy. Wszystko wydarzyło się po urodzinach Wersow. Marcysia wychodziła z imprezy, przewróciła się i... złamała nogę. Dziewczyna przez dwa tygodnie musiała nosić gips na nodze. Niestety to nie pomogło. Po kilku konsultacjach z różnymi lekarzami doszła do wniosku, że musi zdecydować się na operację. Tym samym ostatnio poddała się zabiegowi. Aktualnie odpoczywa, ale już wkrótce będzie musiała poddać się rehabilitacji, która pomoże jej powrócić do formy. Jak Marcysia zniosła operację? Opowiedziała o tym na Instagramie.

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Marcysia z Ekipy Friza o operacji nogi

Marcysia zdradziła, że operacja nogi ją nie bolała. Youtuberka przebudziła się w trakcie przykręcania śrub i rozmawiała z lekarzami. Jak zdradziła, po wszystkim towarzyszyło jej jedynie mrowienie. Niewiele pamięta z zabiegu, a więc nie ma pooperacyjnej traumy.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze