Marcin Sójka w projekcie Kolędy Świata: TGD + Goście. Kiedy i gdzie wystąpi?

2019-10-16 14:39 RW
Marcin Sójka w projekcie Kolędy Świata: TGD + Goście. Kiedy i gdzie wystąpi?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Sójka w projekcie Kolędy Świata: TGD + Goście. Kiedy i gdzie wystąpi?

Marcin Sójka jednym z gości koncertów „Kolędy Świata: TGD + Goście”. Trasa przygotowywana co roku z okazji świąt Bożego Narodzenia już od kilku lat spotyka się ze znakomitym przyjęciem widowni w całej Polsce. Szczegóły wydarzenia przybliżamy na ESKA.pl

Marcin Sójka dołącza do ekipy TGD! Trzecia Godzina Dnia to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów zaliczanych do nurtu pop-gospel. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory aż 11 albumów.

Zobacz: Marcin Sójka - płyta KILKA PRAWD to opowieść kumpla o życiu! [PREMIERA, PIOSENKI]

Marcin Sójka - koncerty Kolędy Świata: TGD + Goście

Tej zimy zespół TGD zabierze słuchaczy tym razem w muzyczną podróż przez kontynenty i epoki. Towarzyszyć im będą między innymi Marcin Sójka, Katarzyna Cerekwicka, Ania Karwan i Krzysztof Iwaneczko, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i rozbudowanego zespołu instrumentalnego, pojawi się Fair Play Quartet.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD Kolędy świata, ale i znacznie więcej. Zespół sięgnie po repertuar tradycyjnych kolęd oraz znanych hitów, na które wszyscy czekają, takich jak Mario czy już wiesz i Noel, a także po zupełnie nowe tematy muzyczne. Nie zabraknie również melodii Pierwsza gwiazda, która na YouTube osiągnęła ponad 6,2 mln wyświetleń, a także premierowego singla promującego trasę.

Tegoroczne koncerty będą rozbudowane o instrumentarium lidera TGD, Piotra Nazaruka oraz o kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. We wszystkich miastach koncertowego szlaku jako support wystąpi kilkudziesięcioosobowa Szkółka TGD. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą publiczność do krajów obu Ameryk, Azji i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa.

Gdzie i kiedy koncerty? Oto daty, miasta i miejsca:

  • 28 grudnia - POZNAŃ - HALA ARENA
  • 29 grudnia - WROCŁAW - HALA ORBITA
  • 4 stycznia - OLSZTYN - HALA URANIA
  • 6 stycznia - KATOWICE - SPODEK
  • 11 stycznia - WARSZAWA - COS TORWAR
  • 12 stycznia - GDAŃSK / SOPOT - ERGO ARENA
  • 19 stycznia - KRAKÓW - TAURON ARENA KRAKÓW - MAŁA HALA
Najnowsze