Marcin Simiński

i

Autor: Screen z YouTube/Marcin Simiński

Marcin Simiński - wiek, wzrost, dziennikarz, Szansa na Sukces, Instagram. Kim jest?

2020-12-20 14:54

Kim jest Marcin Simiński? Najważniejsze informacje na temat finalisty Szansy na Sukces Opole 2021, znajdziecie w poniższym artykule. To on czarował jurorów i wygrał odcinek, w którym uczestnicy prezentowali twórczość Romualda Lipki.

Marcin Simiński - kim jest? Najważniejsze informacje na temat artysty, poznacie w tym artykule. Marcin Simiński pochodzi z Nowogardu. Na co dzień jest redaktorem naczelnym lokalnego Dziennika Goleniowskiego. Interesuje się historią najnowszą, psychologią, uwielbia podróże i dobrą kuchnię. Wspólnie z żoną zajmuje się ogródkiem działkowym, co wywołuje w nim wiele radości. Jego pasja do muzyki zaczęła się dosyć wcześnie. Marcin będąc dzieckiem spoglądał na plakaty zespołu Europe. Wyobrażał sobie jak jest wielką gwiazdą i śpiewa ich kawałki. Z roku na rok ekscytacja przybierała na sile i tak właśnie Marcin rozkochał w sobie muzykę na dobre. Kilka lat temu wrócił do śpiewania. Koncertuje z nowogardzkim zespołem coverbandowym - The Past System Songs. Zdarza mu się również śpiewać na różnych imprezach okolicznościowych. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Marcin Simiński - wiek

Ile lat ma Marcin Simiński? Otóż uczestnik Szansy na Sukces zdradził, że ma 38 lat.

Marcin Simiński - wzrost

Jakiego wzrostu jest Marcin? Takich informacji nie znajdziemy w sieci.

Marcin Simiński - Szansa na Sukces

Marcin Simiński wystąpił w Szansie na Sukces, gdzie uczestnicy musieli zmierzyć się z przebojami twórcy grupy Budka Suflera - Romualda Lipki. Marcinowi wylosowano piosenkę Aleja Gwiazd z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej. Jak się okazało, wokalista wypadł w tym kawałku znakomicie i wygrał cały odcinek. Teraz będziemy mogli oglądać jego zmagania w finale. Marcin Simiński zaśpiewa już w najbliższą niedzielę 20 grudnia w Szansie na Sukces Opole 2021. Emisja programu jak zawsze w TVP2. Co ciekawe, po udziale w Szansie na Sukces pojawiła się w życiu Marcina okazja na rozpoczęcie pracy nad własnym singlem. Teraz wokalista chce je spełnić.

Marcin Simiński - Instagram

Czy Marcin Simiński ma Instagrama? Tak, znajdziecie go w wyszukiwarce wpisując jego imię i nazwisko.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE