Marcin Różalski - Peter Graham: walka DSF Kickboxing. Kiedy i gdzie na żywo?

2018-04-12 15:04
Marcin Różalski - Peter Graham: walka DSF Kickboxing. DATA, MIEJSCE, BILETY
Autor: fot. Adam Jankowski/REPORTER EAST NEWS Marcin Różalski - Peter Graham: walka DSF Kickboxing. DATA, MIEJSCE, BILETY

Marcin Różalski - Peter Graham to najważniejsze wydarzenie w historii kickboxingu w Polsce. Kiedy walka, która rozgrzeje kibiców? Gdzie i po ile bilety? 

Marcin Różalski - Peter Graham: walka na DSF Kickboxing to wydarzenie, którego nie możecie przegapić. Początkowo przeciwnikiem Różala miał być Jerome LeBanner, zawodnik na kilka dni przed galą doznał jednak kontuzji. Nowy rywal Marcina Różalskiego w przeszłości pokonał Mariusza Pudzianowskiego, więc zapowiada się ciekawy pojedynek. 

Marcin Różalski - Peter Graham: kiedy, gdzie

Marcin Różalski - Peter Graham, czyli najważniejsza walka w historii kickboxingu w Polsce odbędzie się 13 kwietnia 2018 podczas gali DSF Kickboxing Challange 14. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w ringu postawionym na warszawskim Torwarze.

Marcin Różalski - Peter Graham: bilety

Bilety na walkę Marcin Różalski - Peter Graham 13.04.2018 do kupienia na stronie www.ticketclub.pl. Możecie je nabyć w cenach od 70-250 zł. 

KSW 43 - KARTA WALK. Walki i zawodnicy we Wrocławiu 14.04.2018

Autor: brak danych

  KSW 43 - karta walk we Wrocławiu ucieszy wielu kibiców. W głównych walkach KSW 14.04.2018 w Hali Stulecia nie zabraknie największych gwiazd federacji oraz pojedynków mistrzowskich. Kto walczy na KSW 43? Zawodników i walki poznacie na ESKA.pl. Jednym

 

Marcin Różalski, jeśli chodzi o kickboxing, ma na swoim koncie 30 walk, w tym 21 zwycięstw, 8 porażek i 1 remis. Legenda polskich sportów walki jest zdobywcą mistrzowskiego pasa KSW w wadze ciężkiej. 

Najnowsze