Marcin Różalski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? Hardcorowe fakty!

2016-10-19 0:34

Marcin Różalski u Kuby Wojewódzkiego 18.10.2016 będzie gościem razem z Andrzejem Chyrą. Kim jest Marcin Różalski? Czym aktualnie się zajmuje? Wytatuowany gość talk show wkrótce nagra piosenkę! Garść najmocniejszych wiadomości na temat Marcina Różalskiego czeka na stronie!

Marcin Różalski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 18.10.2016? Hardcorowe fakty i ciekawostki prezentujemy już teraz na ESKA.pl! Różal to kolorowy człowiek o złotym sercu! Mimo tego, że na pierwszy rzut oka wygląda strasznie, to nie powinniście się go bać! Sportowiec nieustannie w jasny i bezpośredni sposób prosi swoich fanów o czynne włączanie się w akcje charytatywne. Prowadzi je na swoim profilu w serwisie Facebook dzięki czemu zasięg jest całkiem duży. W ten sposób pomógł wielu zwierzakom oraz najbardziej potrzebującym osobom. Marcin Różalski jest bardziej wytatuowany niż Popek, z którym aktualnie spędza bardzo dużo czasu!

Marcin Różalski kim jest - fakty, ciekawostki

 

  1. Marcin Różalski wpadł w furię tuż przed KSW 28. Skierował w kierunku policjantki mnóstwo ostrych, niecenzuralnych słów. Powodem jest złe zaparkowanie samochodu. 
  2. Różalski w wywiadzie dla www.sporteuro.pl stwierdził, że daje sobie maksymalnie pięć lat życia!
  3. Marcin Różalski przyznał, że jest satanistą.
  4. Marcin Różalski wygrał w Pudzianowskim na KSW 35! Trzeba przyznać, że mało kto (oprócz fanów na Facebooku) spodziewał się takiego obrotu sprawy. 
  5. Ludzie obudźcie się i zacznijcie pomagać - Różal wygłosił to hasło po wygranej z Pudzianem!
  6. Marcin Różalski kilka razy w tygodniu gości u Popka! Celem jest przygotowanie rapera do walki z Pudzianowskim na KSW 37. Różal daje Popkowi niezły wycisk przy czym nie szczędzi ostrych słów!
  7. Różalski na swoim profilu na napisał Facebooku: - Poryczałem się po programie jak p****. A dziewczyny z fundacji nadal nie wierzą. Mowa tu o pomocy, jaką otrzymał od Wojewódzkiego.
  8. Marcin Różalski wkrótce pojawi się gościnnie w piosence Matheo i Białasa! Czyżby to początek muzycznej drogi popularnego sportowca?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Marcin Różalski u Wojewódzkiego [18.10.2016]

Marcin Różalski u Kuby Wojewódzkiego już 18 października 2016. Do czego jeszcze się przyzna popularny zawodnik MMA? Emisja odcinka o godzinie 22:30. Zobaczcie zajawki:

Jeżeli kochacie sporty walki i wszystko, co się z nimi wiąże, już dziś obejrzyjcie darmowy film Fight Night na eskaGO. Piękna zawodniczka taekwondo na nielegalnych ringach mierzy się z osiłkami dwa razy większymi od siebie. Czy poradziłaby sobie z Marcinem Różalskim?

Najnowsze