Marcin Mroziński - reprezentant Polski na Eurowizji przerwał karierę przez hejt!

Marcin Mroziński - reprezentant Polski na Eurowizji przerwał karierę przez hejt!
Autor: Krystian Szczesny / Polsat Marcin Mroziński - reprezentant Polski na Eurowizji przerwał karierę przez hejt!

Co tydzień za kulisami The Four czeka grupa śmiałków, którzy uważają, że jedno z miejsc w Wielkiej Czwórce powinno należeć do nich. W nadchodzącym odcinku jednym z nich będzie Martin Fitch - wokalista mieszkający na co dzień w Londynie. Pod tym pseudonimem skrył się Marcin Mroziński, który reprezentował Polskę na Eurowizji!

Marcin Mroziński ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, potem zadebiutował w musicalu Upiór w Operze na deskach Teatru Muzycznego ROMA. Jednak przełomowym momentem w jego karierze był udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym reprezentował Polskę w 2010 roku. Niestety po Eurowizji padł ofiarą hejtu internetowego. Nie potrafił sobie z nim poradzić… hejt, który spadł na Martina odbił się na jego zdrowiu! W naszym materiale wideo wokalista między innymi zdradza, że długo walczył z depresją. Zobaczcie fragment programu!

31 października Martin Fitch zaśpiewa na scenie The Four. Jak jurorzy ocenią jego wykonanie? Czy dostanie szansę na wokalny pojedynek z przedstawicielem z Wielkiej Czwórki?

The Four. Bitwa o sławę: Kim jest Martin Fitch? Przerwał karierę przez hejt…
Najnowsze